Laureaci konkursu szkolnego "Książki w mojej rodzinie"

29.01.2017 r.

W naszej szkole odbył się konkurs na wywiad "Książki w mojej rodzinie". Powstało bardzo dużo ciekawych prac, z których wynika, że w wielu domach czytanie zajmuje ważne miejsce. Rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, a czasem także dorosłe rodzeństwo przekonywali, że warto sięgać po literaturę i na pewno każdy znajdzie książkę dopasowaną do własnych upodobań oraz potrzeb. Oto wyniki konkursu. W kategoriii: praca literacka pierwsze miejsce zajęły Dominika Siudzińska 2a i Wiktoria Frelich 1a, drugie: Marika Kopaszewska 2e i Weronika Dombka 1a; trzecie miejsce, także ex aequo: Kinga Buczkowska 3c i Konstancja Lewicka 1f. Wyróżnienia: Martyna Ptak 1g, Szymon Jaruga 1a, Zosia Golczak 2e, Monika Chudak 3c, Maja Zielińska 3g, Sandra Maciejewska 1b, , Ada Jurewicz 1g, Weronika Mańczak 1d, Olivier Grabias 3a, Hubert Golon 2e. Z kolei w kategorii: FILM 1. miejsce- Basia Budzyńska 1g, 2. miejsce ex aequo: Mateusz Gawrysiak 3g i Jakub Dehmel 3g. Serdecznie gratulujemy laureatom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gorąco zachęcamy do czytania!

Jolanta Walczak