Kręgle - integracja w klasie 1e

25.11.2015 r.

18 listopada rodzice z dwójki klasowej zorganizowali spotkanie integracyjne dla uczniów klasy 1e w MK Bowling w Poznaniu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się we wspólnym gronie wraz z rodzicami i zaproszonymi na spotkanie wychowawczyniami: panią Joanną Wojciech oraz Roksaną Różańską-Boruń. Spotkanie dało wszystkim okazję do lepszego poznania się, a także sprawdzenia umiejętności gry w kręgle. Nie zawsze wychodziło nam tak, jak sobie zakładaliśmy. Czasami zamiast kręgli przewracał się gracz (zdarzyło się to dwóm panom), a kula zamiast w kręgle trafiała na boczny tor smiley. Zdarzyło się kilka „strików”, dzięki prawidłowej postawie i umiejętnemu połączeniu kroków z rzutem. Dwie godziny minęły bardzo szybko. Myślimy już o kolejnym spotkaniu na torze.

Zofia Golczak, klasa 1 e