Koszykówka roczniki 2002-2004

12.02.2018 r.

7 lutego w hali sportowej LOSiR odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Miasta Luboń w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców roczników 2002-2004. Nasze dziewczęta weszły na parkiet jako drugie. Bardzo ambitnie przystąpiły do meczu, który miał wyłonić mistrzynie naszego miasta i zapewnić awans do Mistrzostw Powiatu Poznańskiego. Pierwsza i druga kwarta zakończyły sie zwycięstwem naszych ambitnych zawodniczek. Przewaga zaczęła maleć, aż w czwartej kwarcie był moment, że drużyna zaczęła przegrywać. Dziewczyny nie chciały oddać meczu tak łatwo. Doprowadziły do remisu i kiedy rozpoczęła się dogrywka, wydawało się, że mają zwycięstwo w "garści". Ale czas był nieubłagany i w końcowym efekcie po przedłużonej /z koniczności kolejnego remisu/ dogrywce dziewczęta nie wytrzymały presji i zakończyły mecz- po trzech rzutach osobistych i dwóch punktach z gry , rezultatem 23:18, zdobywając srebrny medal. Zawody zakończyła Hanna Grus-Kreżelewska Prezes SZS Miasta Luboń, a medale wręczyła p. dyrektor Katarzyna Pilarska. Skład reprezentacji dziewcząt: Vanessa Wośkowiak Vanesa 3a, zuzanna Wincior 3a, Urszula Hawrusik 2g, Wiktoria Salamończyk 3a, Zuzanna Kopycka 3d, Zuzanna Karaszewska  Zuzanna 7e, Jagoda Bobrowska 7e, Zuzanna Wanecka 7b, Aleksandra Filakiewicz 7b, Tacjana Kubiak 7d, Majka Reclik 7d, Joanna Kozłowska 7d. Gratulujemy waleczności i ambicji.