Konkursy z okazji 100-lecia narodzin Jana Pawła II

18.05.2020 r.

Z okazji 100-lecia narodzin Jana Pawła II chętne dzieci z klas I-III wzięły udział w konkursie plastycznym zatytułowanym: „Jan Paweł II w moich oczach”.  Jak wiemy, Karol Wojtyła był człowiekiem o wielu umiejętnościach i zainteresowaniach. Każdy z nas ma w głowie swój obraz tego wyjątkowego człowieka i Patrona naszej szkoły. Uczniowie przesłali przepiękne prace plastyczne, na których zaprezentowali swój punkt widzenia. Wszyscy zostają wyróżnieni, ponieważ każda praca jest wyjątkowa i oryginalna.

Z kolei 15 maja odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. Oto wyniki.
W kategorii klas 4  do 5: ! miejsce: Wiktoria Waszak z kl. 4a -15 pkt.(maksymalna liczba punktów); II miejsce ex aequo dla Julii Adamczak, Mateusza Kantora oraz Hani Pietrzkiewicz  z kl. 5b - 14 pkt. III miejsce dla Adama Reckziegel z kl. 5a - 12 pkt.
W kategorii klas od 6 do 8: I miejsce ex aequo dla: Amelii Mocydlarz z kl. 6a, Basi Zalewskiej z k. 6c, Anastazji Derdy oraz Jędrzeja Dolaty z kl. 8a z maksymalną liczbą 15 pkt. II miejsca również ex aequo dla Zuzi Wojewódzkiej z kl. 6c, oraz Joanny Hawrusik i Oli Mazur z kl. 8a. II miejsce przypadło Mikołajowi Jurga z kl. 6b oraz Tomkowi Jankowskiemu z kl. 6c. Poziom konkursu, jak widać po wynikach, był bardzo wysoki i niezmiernie wyrównany. Gratulujemy uczestnikom wiedzy o naszym Patronie!

Katecheci