Konkurs układania kostek HAPPY

11.03.2015 r.

10 marca, po raz trzeci, odbył się w naszej szkole konkurs układania kostek HAPPY. Do konkursu przystąpiło 16 drużyn trzy- lub dwuosobowych. Po 3 rundach zostały podsumowane czasy i okazało się, że 1.miejsce wywalczyła drużyna  z kl.3e w składzie: Małgosia Jarzynowska, Patrycja Motała i Karolina Majchrzak. Aktywny udział uczniów pokazał, że matematyką można się świetnie bawić, a uczniowie oprócz rozwijania umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni matematycznej, mogli również pogłębić wiarę we własne siły i możliwości. Organizatorkami konkursu były: p.Ewa Frąckowiak, p.Elżbieta Sobczak- Ellmann i p.Katarzyna Paradowska. W prawidłowym przebiegu konkursu pomagali uczniowie z klas: 1d, 2d, 1b i 2h. Serdecznie dziękujemy.

Elżbieta Sobczak-Ellmann