Konkurs plastyczny na plakat przedstawiający wynalazki Archimedesa

12.11.2012 r.

Klasy trzecie wzięły udział w konkursie plastycznym na najciekawszy plakat "Maszyny wynalezione przez Archimedesa wykorzystywane do dziś". W konkursie wzięło udział wielu uczniów. Wszyscy otrzymali ocenę celującą z fizyki za pracę dodatkową. Dodatkowo najciekawsze prace, które wymagały dużego wysiłku w przygotowaniu materiału i wykonaniu, zostały wyróżnione i nagrodzone.

I miejsce zdobyła Karolina Działdowska z klasy III C, II miejsce - Patrycja Ciećko z klasy III F , trzecie - Jagoda Teszner z klasy III H. Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie: Karolina Paszek z klasy III F, Adrianna Brzezińska z klasy III F oraz Patrycja Wiśniewska z klasy III G.

Prace tych uczniów będą do obejrzenia w holu szkoły. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs dla klas drugich. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU.

Ewa Rubisz