Komunikat dotyczący UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

27.07.2020 r.

Drodzy Rodzice,

pierwszego września Państwa Pociechy rozpoczną edukację w klasie pierwszej. Będzie to czas nowych wyzwań, ale też świetnej zabawy oraz doświadczeń związanych z nauką. Dzieci będą stopniowo nabywać umiejętności szkolne. Zapewne macie Państwo jeszcze wiele pytań i wątpliwości. Chciałybyśmy z naszej strony zapewnić, że wszystkie przygotowania idą  w zamierzonym kierunku. Liczymy, że wraz z pierwszym dzwonkiem pozytywnie rozpoczniemy wspólnie z dziećmi nowy rok szkolny 2020/2021.

Poniżej zamieszczamy wyprawkę do klasy I:

-piórnik z wyposażeniem(miękkie ołówki, gumka, temperówka, nożyczki, kredki ołówkowe, linijka, klej)

-zeszyty 32 kartkowe: 3 w linie(kolorową),3 w kratkę,

-kredki pastelowe(olejne)

-plastelina(ASTRA)

-klej  w sztyfcie i w tubie: Magik,

-farby plakatowe, pędzelki różnej grubości, pojemnik na wodę,

-teczkę kolorową z gumką na prace plastyczne (podpisaną)

-blok techniczny  biały A4-2szt.

-blok techniczny kolorowy A4-2szt.

-blok techniczny biały A3-1szt.

-blok techniczny kolorowy A3-1szt.

-papier kolorowy A4

-bibuła

-ryzę białego papieru,

-chusteczki higieniczne(kartonik)

-chusteczki wilgotne

-strój na wf: biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, obuwie sportowe z białą podeszwą.

Prosimy nie podpisywać wyprawki, tylko zeszyty i teczkę z gumką.

Jesteśmy przekonane, że już niedługo rozpocznie się nasza wspaniała trzyletnia przygoda. Zrobimy wszystko, aby dzieci czuły się bezpieczne i dobrze w naszej szkole, by nauka była przyjemnością a nie obowiązkiem.

Czekamy z niecierpliwością na spotkanie, jednocześnie życzymy miłego wypoczynku wakacyjnego.

Do szybkiego zobaczenia we wrześniu!

UWAGA,

informacje o przydziale do poszczególnych klas Szkoła przekaże Rodzicom w drugiej połowie sierpnia.

Wychowawczynie klas pierwszych