Kolejny wyjątkowy wieczór wolontariuszy

13.12.2016 r.

9 grudnia spotkali się wolontariusze, nauczyciele, przyjaciele wolontariatu, Panie z Uniwersytetu III Wieku i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4. Postanowiliśmy wspólnie przygotować życzenia i ozdoby świąteczne dla pacjentów Hospicjum Palium w Poznaniu. Kolejne, wielopokoleniowe spotkanie pokazało, że wiele możemy się od siebie nauczyć. Powstały piękne kartki, choinki, bombki i bałwanki. Sami zobaczcie, jakie są efekty naszej współpracy:-) Do akcji przyłączyła się grupa modelarska. Z uwagi na bardzo długi czas przygotowywania przepięknych motyli uczniowie już teraz zaczęli tworzyć prace, które przekażemy do hospicjum wiosną.
Na początku grudnia zakończyliśmy także akcję "szaliki". Bardzo dziękuję wszystkim, którzy je wykonali. W akcję włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i seniorzy. Z pewnością wiele nauczyliśmy się od siebie. 56 przygotowanych wspólnie szalików trafi do bezdomnych. Dziękujemy za wspólne działania i zachęcamy do włączania się w kolejne:-)

Magdalena Przybylska