KOLEJNY SUKCES W KONKURSIE!

15.05.2013 r.

Właśnie rozstrzygnięto Konkurs MediaLog. Jury składające się z przedstawicieli Fundacji Nowoczesna Polska i Mediateki START-META wyłoniło zwycięskie prace. Uczestnicy mieli za zadanie  przygotowanie reklamy internetu. Na konkurs wpłynęły prace z całej Polski. Jury uznało, że wiele z nich zaskakiwało pomysłowością. Okazało się, że nasi uczniowie zostali finalistami! Są to Bartosz Kasper i Patryk Ostrowski. Wszyscy finaliści, wraz z nauczycielami-opiekunami, zostali zapraszeni do udziału w warsztatach MediaLog, które odbędą się 28 maja w Multicentrum warszawskiej Mediateki START – META. Podczas warsztatów nastąpi ogłoszenie listy laureatów. Odnotowujemy zatem kolejny dowód zdolności uczniów G2!

Jolanta Walczak