Kolejne zwycięstwo w Mistrzostwach Szkół w Smoczych Łodziach

16.06.2015 r.

W sobotę 13 czerwca na poznańskiej Malcie odbyła się VI edycja Mistrzostw Szkół w Smoczych Łodziach "Dragony 2015". Już piąty raz udział w zawodach wzięli uczniowie z Gimnazjum nr 2. Ponad  dwudziestoosobowa reprezentacja szkoly płynęła w dwóch łódziach pod wodzą p. Hanny Grus-Krężelewskiej  - dziewczyny oraz chłopacy z p. Garstkiewiczem. Do rywalizacji stanęło 16 szkół gimnazjalnych nie tylko z Wielkopolski, ale także z miast partnerskich Węgier, Czech i Niemiec. Tradycją imprezy już jest że nasi gimnazjaliści nie schodzą z podium (cztery zwycięstwa w ostatnich 5 edycjach!) Jak na faworytów przystało, wszystkie wyścigi: eliminacje, półfinał i finał padły łupem naszych uczniów. Skład zwycięskiej osady: Paweł Reksiński 3f, Dawid Janik 3g, Adrian Mieszała 3a, Mateusz Pawlak 3a, Wojciech Stankiewicz 3c, Michał Piotrowski 3c, Dominik Kędziora 3c, Dominik Brodowski 3b, Jakub Maćkiewicz 2c, Mikołaj Jakubowski 3e.Gratulujemy!!!

Michał Garstkiewicz