Klasy pierwsze w Hermanowie - wyjazd integracyjny 2016

20.09.2016 r.

20 września odbył się wyjazd integracyjny klas pierwszych do Hermanowa. Uczniowie, wychowawcy i asystenci mieli okazję lepiej się poznać w czasie zabaw i gier. W folwarku konnym klasy wzięły udział w różnych konkurencjach. Były m.in. rozgrywki sportowe, odgadywanie przysłów, test ze znajomości nowej szkoły, tańce, rozpoznawanie głosu ucznia przez wychowawcę, przygotowywanie plakatów i układanie wierszyków o klasie. Każdy mógł odbyć przejażdżkę bryczką i ... pobawić się chwilkę na placu zabaw:) Mimo że słoneczko schowało się dziś za chmurami, humory dopisywały. Po zakończonej rywalizacji międzyklasowej pierwszoklasiści otrzymali dyplomy, a później zjedli pyszny obiad. Do Lubonia przywieźliśmy wesołe i miłe wspomnienia.
Dziękuję klasie 2g oraz nauczycielkom: p. Ewie Frąckowiak, p. Justynie Szczodrak, p. Klaudii Lamch i p. Weronice Idzikowskiej za przygotowanie Dnia Gimnazjalisty 2016.

Jolanta Walczak