Jak wykorzystać w Luboniu możliwości, które daje Unia Europejska - debata szkolna

1.04.2014 r.

W poniedziałek, 1 kwietnia, odbyła się szkolna debata na temat ,,Jak w Luboniu wykorzystać możliwości, które daje nam Unia Europejska". Inicjatorami tego spotkania byli Marta Pawlak (2a) i Jakub Lesiński (3e), którzy zaprosili gości specjalnych - ekspertów: wiceburmistrza miasta Luboń p. Mikołaja Tomaszyka i studenta prawa, przewodniczącego Koła Lubońskiego KNP p. Oliwiera Pomesa, uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Podczas debaty goście przedstawili swoje poglądy, momentami różne. Do dyskusji włączono także uczniów. Całe przedsięwzięcie wypadło pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i chcielibyśmy powtórzyć spotkanie w tym gronie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom debaty!

Marta Pawlak