Igła i wełną - niecodzienny warsztat

13.02.2015 r.

9 lutego odbył się niecodzienny warsztat. Został zorganizowany przez p. pedagog Ewę Jakubowską dla rodziców, uczniów, nauczycieli, osób chętnych. Udział był płatny, a uzyskane środki w kwocie 163 złotych przeznaczone zostały na zakup sprzętu ortopedycznego dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu. Taka forma środowiskowego działania miała również przybliżyć uczestnikom spoza szkoły to, co robią uczniowie podczas spotkań koła malarskiego oraz integrować ze środowiskiem. Można było nauczyć się, jak zdobić wełną za pomocą specjalnej igły oraz spędzić miło czas. Bardzo dziękuję za uczestnictwo.

Ewa Jakubowska