Business English we współpracy z Poznańską Wyższą Szkołą Biznesu

29.03.2014 r.

Nasze Gimnazjum nawiązało współpracę z Poznańską Wyższą Szkołą Biznesu, dzięki której uczniowie bezpłatnie uczestniczą w kursie Business English. Kurs prowadzony jest metodą blended z wykorzystaniem platformy e-learningowej, co jest nowym, ciekawym doświadczeniem. Celem zajęć jest wprowadzenie terminologii biznesowej i poszerzenie ogólnych kompetencji językowych gimnazjalistów, a także wprowadzenie na rynek pracy. W ramach kursu uczniowie otrzymali bezpłatne podręczniki i potrzebne materiały. Po zakończeniu zajęć i zrealizowaniu odpowiedniej liczby godzin na platformie e-learningowej uzyskają certyfikat Business English. Koordynatorkami tego przedsięwzięcia są p. Roksana Różańska Boruń oraz p. Romana Kłos.

Klasa 2c