Grafik konsultacji online - od dnia 26 marca 2020 roku - modyfikacja zasad

27.03.2020 r.

Zgodnie z "Regulaminem nauczania zdalnego" każdy uczeń i rodzic mają możliwość odbycia dodatkowych konsultacji online z nauczycielem prowadzącym lub wychowawcą klasy. 

W celu nawiązania kontaktu należy:

1) sprawdzić dni tygodnia i godziny, w których dany nauczyciel prowadzi konsultacje,
2) wysłać do niego informację przez dziennik elektroniczny lub e-mail (najwygodniej dla obu stron byłoby zrobić to odpowiednio wcześniej; jednak rodzic i uczeń mogą zgłosić potrzebę spotkania do końca trwania dyżuru);
3) ustalić z nauczycielem narzędzie kontaktu (rekomendujemy wideokonferencję przy użyciu platformy komunikacyjnej Google Hangouts, ale możliwe jest wybranie innego sposobu, jak telefon (za zgodą nauczyciela), maile, czat tekstowy, indywidualne forum dyskusyjne lub inne formy komunikowania się on-line uzgodnione z rodzicem);
4) ustalić godzinę (może się zdarzyć, że w danym dniu nauczyciel będzie miał kilka konsultacji),
5) odebrać wiadomość mailową z linkiem do spotkania ( w przypadku wideorozmowy),
6) połączyć się z nauczycielem,
7) porozmawiać:)

W przypadku jakichkolwiek problemów proszę o kontakt z wychowawcą klasy lub dyrektorem.

 

l.p. Imię i nazwisko dzień, godzina
1 J.Bednarczyk poniedziałek 12.00-13.30, wtorek 13.00-14.30, środa16.00-17.30, piątek 9.00-10.30
2 D.Blaszka wtorek 17.00-19.00,  czwartek 11.00-13.00
3 Ł.Budzyński wtorek 8.55-9.40, środa 12.50-14.30, czwartek 8.55-9.40
5 A. Czerwińska poniedziałek 16.30-18.00; wtorek 13.00-14.30; środa 13.00-14.30;
piątek 12.00-12.45
6 P. Dondajewski poniedziałek 9.00-10.30 i piątek 9.00-10.30
7 J. Dudziak wtorek 16.30-18.00, piątek 10.45-13.00
9 J. Drajerczak poniedziałek 11.00-13.30 wtorek11.00-13.00 śr.11.00-13.00
czwartek15.00-17.30, piątek11.00-13.00 
10 L.Frankowska poniedziałek 14.00-15.30, wtorek 16.00- 17.30, środa 16.30- 18.00,
czwartek 13.00- 14.30
11 E. Frąckowiak poniedziałek 16.00 - 17.00, wtorek 8.00 - 9.30, czwartek 17.00 - 18.00,
piatek 14.00-15.00
12 M. Garstkiewicz wtorek 17.00 - 17.45, czwartek godz. 17.00 -18.30
13 H. Grus-Krężelewska poniedziałek 17.00 - 17.45, wtorek 13.00 - 14.00, środa 13.00 - 14.00,
czwartek 17.00-17.45, piatek 12.30 - 13.30
14 P. Hącia logopedia: wtorek 17.00-18.30, piątek 8.00-9.30.
historia i wos: wtorek 8.00-8.45, środa 17.00-17.45
15 R. Hertmanowski piątek 13.00 -13.45
16 W. Idzikowska wtorek 11.00 - 12.00, środa 11.00-12.00 czwartek 17.00 - 18.00
17 K. Jankowska-Kostrzewa wtorek 9.50-10.35  środa 10.45- 12.15  czwartek 10.45-11.30,
czwartek 17.00-18.30
18 A. Jankowska-Łukomska poniedziałek 13.00-14.30, wtorek 13.00-14.30, środa 13.00-13.45
19 V. Karpiuk poniedziałek 10.45 - 11.30 czwartek 15.45 - 16.30
20 A. Kobylańska wtorek 16.00 - 17.30, czwartek 12.00 - 13.30, czwartek 17.00-17.45
21 A. Kozłowska  pnoniedziałek 10.30 - 11.15 i 16.00-16.45, wtorek 12.00 -12.45
środa 16.00 -16.45, czwartek 10.30-11.15  i 16.00 -16.45
22 K. Lis wtorek 10.00-11.30, środa 14.00-15.30, czwartek 16.00-17.00
23 M. Madajczyk-Głowacka poniedziałek 9.50 - 10.35
24 S. Malicka poniedziałek 12.00-15.00, wtorek 13.00-15.00, środa 13.00-14.00,
czwartek 13.00-15.00, piątek 10.00-13.00
25 B. Małecka poniedziałek17-18.30, środa 17- 18.30, czwartek 17- 17.45
27 A. Minke poniedziałek 16.00-18.00, środa 11.00-13.00 , czwartek 15.00-17.00
28 D. Mucha piątek 12- 13:30 , środa 16.00- 17.30
30 K. Pilarska poniedziałek 16.00 - 17.00, środa 16.00 - 17.00, piatek 9.00 - 10.00
31 A. Predko piątek 16.00-18.00
33 M. Siwek poniedziałek 11-12:30,17-18-30,wtorek11-12;30,19-20:30,
środa10-12:00
34 J. Skowrońska poniedziałek16-17; środa 16 -17.30; czwartek 9 -10; czwartek 16 -17
35 M. Słomińska

wtorek 17.00-19.00  czwartek 11.00-12.00 oraz 18.00-18.45

36 E. Sobczak-Ellmann czwartek 17.00 -17.45 
37 A. Sołecka poniedziałek 11.00- 12.30,  poniedziałek 17.00- 18.30,
wtorek 11.00-12.30, 
wtorek  19.00 -20.30 ,środa 10.00-12.00, czwartek  10.00-11.00
38 W. Stankiewicz poniedziałek 11-11.45, czwartek 17-17.45
40 M. Szymankiewicz poniedziałek 16.00-17.30  środa 10.00-11.30 czwartek 14.00-15.30
41 N. Szymczak poniedziałek 15.00-17.15
42 J. Taberska poniedziałek :11.45 -12.45 ,16.00-17.15, wtorek 16.00- 17.00, 
czwartek  11.30-12.30 , 16.00-17.00
43 A. Trąbała-Nergiz wtorek 17.00 - 18.00,  czwartek 17.00 - 18.00
44 K. Urbaniak poniedziałek 16-17.30, środa 9.00-9.45
45 J. Walczak wtorek 12.30-15.00, czwartek 16.00-18.00.
46 P. Wesołowska wtorek, godz. 16.00-18.00; piątek: 11.00-13.00
47 A.Wieloch wtorek 17.30-19.00,  czwartek 17.30-19.00
48 M. Witek poniedzialek 18.30-20.00  czwartek 18.30-20.00
49 A.Wodzyńska-Skotarczak poniedziałek 18.30-20.00, wtorek 18.30-20.00, środa, 12.00-12.45,
czwartek 18.00-18.45
50 S.Wojciak poniedziałek17.00-18.00 środa 11.00-12.15
51 P. Zielińska wtorek 12.00- 14.00 czwartek 17.00- 19.00
Jolanta Walczak
Uczniowie