Gimnazjaliści na Kolejorzu

7.10.2014 r.

„Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć”. Bruce Lee
Jak we wszystkim, tak i w sporcie młodzi ludzie potrzebują wzorców. Aktywnie spędzać czas wolny, biegać, pływać, grać w piłkę, to jedno, ale zobaczyć gwiazdy sportu, kibicować razem z najwierniejszymi fanami, przeżyć osobiście wydarzenie sportowe  - bezcenne. 5 października z Gimnazjum nr 2 w Luboniu zorganizowany został wyjazd na mecz T-mobile Ekstraklasy: Lech Poznań - GKS Bełchatów. Od samego początku imprezie towarzyszyły same pozytywne emocje. W słoneczne niedzielne popołudnie, w niebiesko – białych barwach, z uśmiechem na ustach, gimnazjaliści ruszyli w stronę Inea stadionu. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klasy 2g i 3h wraz z opiekunami – Urszulą Dorsz, Michałem Garstkiewiczem oraz Marcinem Zabłockim. Gorący doping zaowocował zwycięstwem dla Lecha aż 5:0, a mocje utrzymywały się także po ostatnim gwizdku. Już dziś planujemy kolejne wspólne kibicowanie.

Urszula Dorsz