G2 OTRZYMAŁO CERTYFIKAT "SZKOŁY Z KLASĄ"

Centurm Edukacji Obywatelskiej przyznało Gimnazjum nr 2 w Luboniu certyfikat "Szkoły z klasą". To efekt całorocznej pracy zespołu nauczycieli i uczniów, którzy pod ich kierunkiem wykonywali zadania. Szkoła z Klasą to ogólnopolska akcja edukacyjna. Jej celem jest wspieranie szkół, które przygotowują do życia w nowoczesnym świecie i wychowują młodych ludzi na aktywnych obywateli chcących i potrafiących stale się uczyć i podejmować nowe wyzwania. Nasza szkoła, wspólnie z CEO, prowadziła działania mające pomóc w mądrym wprowadzaniu i wykorzystywaniu nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w codziennej pracy. Staramy się rozwijać wśród uczniów umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, stosować nowe technologie do uczenia się a nie tylko rozrywki, odpowiedzialnie korzystać ze źródeł, stosować szkolną wiedzę w praktyce, bezpiecznie korzystać z internetu. http://szkolazklasa20.pl/wizytowka_szkoly?id=110 Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory zaangażowali się w działania.

G2