Finał Wojewódzkich Mistrzostw w Sztafetowych Biegach Przełajowych

20.10.2014 r.

17.10 odbył się finał Wojewódzkich Mistrzostw w Sztafetowych Biegach Przełajowych Poznań-Wola. Nasi uczniowie, na 42 szkoły gimnazjalne z całego województwa, uplasowali się w pierwszej dwudziestce.
Po zawodach czekał na nich słodki poczęstunek regeneracyjny i ciepła herbata podczas chłodnej i dżdżystej pogody. Cieszy fakt, że aż cztery osoby reprezentują naszą szkołę z klasy usportowione 1a, co daje dobre prognozy na przyszłość. Widać ogromne możliwości, jakie drzemią zarówno w dziewczętach, jak i chłopcach.
Skład naszej reprezentacji: Mariusz Dotka, Kacper Grundkiewicz, Wojtek Napierała, Mikołaj Jakubowski, Alan Płóciennik, Jakub Łukaszewski, Patryk Łukaszewski, Krystian Bryński, Damian Fabiś, Norbert Stangierski, Jakub Kozłowski, Paweł Reksiński, Marcin Marciniak. Dziękujemy za świetną postawę i gratulujemy umiejętności!

Marcin Zabłocki