Fabryka słodyczy klasy 2a - wspólne dzieło uczniów, rodziców i wychowawczyni

13.12.2016 r.

Także 9 grudnia spotkaliśmy się w gronie wspaniałych rodziców oraz uczniów klasy 2a, aby zamienić naszą salę w "Fabrykę słodyczy". Inspiracji było wiele, rąk do pracy i zapał wszystkich - cudowne! Powstały własnoręcznie wykonane cukierki: od małych na choinkę do wielkich na sufit:)) Jest pięknie pachnąca choinka, elfy na oknach, lizaki, piękne światełka i pierniki na choince. Przy cudownej muzyce i pysznościach do herbaty powstały prawdziwe arcydzieła. Wspaniale jest spotkać się z "Najlepszą ekipą Świętego Mikołaja z mojej 2a".
Dziękuję dzielnym dzieciakom, które w piątkowe popołudnie poświeciły aż trzy godziny weekendu dla wspólnej sprawy. Jeszcze większe podziękowania dla rodziców: pani Wincior, Kubiak, Siudzińskiej, Spychała, Wawrzyniak, Łuczak, Sowackiej, Serkowskiej oraz panom: Fabisiowi, Nowickiemu i Sowackiemu.  Przepełnia mnie duma:))))

Wiesława Stankiewicz