Euroweek to be continued ....

24.11.2013 r.

Ostatnie przedpołudnie naszego  pobytu na Euroweek spędziliśmy  w Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzku. Byliśmy w Muzeum Etykiet Zapałczanych oraz spacerowaliśmy po uroczych ulicach. Natomiast popołudnie minęło bardzo pracowicie. Odbyła się debata oksfordzka, podczas której dyskutowaliśmy na tematy szkoły, książek, filmów czy rodziny i przyjaciół. Następnie nasz serbski kolega Denis przedstawił uroki swojego kraju. Były zdjęcia, filmiki oraz tańce. Z kolei koleżanki z Białorusi zachęcały do wakacji w ich rodzinnych stronach. Potem mogliśmy porozmawiać z wolontariuszami, nauczyć się kilku słów w ich językach. Kiedy juz dobiegała godz. 21, zaczęło się podsumowanie naszego pobytu. Mogliśmy powiedzieć, co nam się podobało, czego się nauczyliśmy i jak ten wyjazd pomógł nam w nauce języka angielskiego. Na koniec wymieniliśmy się upominkami. Była muzyka i słodkości. Dzień długi i pracowity. W sobotę po południu uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do Lubonia. 

Drodzy Uczestnicy wyjazdu: Zuzo, Saro,Kingo, Magdo, Gabrysiu,Wiktorio, Dominiko, Natalio, Klaudio, Ewo, Olu,Emilio, Oliwio, Agato, Wiktorze, Jędrku, Krzysiu i Dawidzie :)
Chciałyśmy Wam serdecznie podziękować za aktywność i zaangażowanie podczas wspólnego wyjazdu. Jesteśmy z Was dumne. Wielu z Was musiało przełamać wewnętrze opory i bariery w mówieniu w języku angielskim. Cieszymy się, że jezyk angielski stał się podczas tych 5 dni naszym językiem codziennym. Czynnie i z uśmiechem na ustach braliście udział we wszystkich zajęciach.
Mamy nadzieję zobaczyć Was na wyjeździe Euroweek w następnym roku. Zachęcamy też pozostałych uczniów do udziału w tak nietypowym i ciekawym przedsięwzięciu.
Pozdrawiamy
Anna Kobylańska i Hanna Pordąb 

Hanna Pordąb, Anna Kobylańska, Dawid Borowski 3 f
Uczniowie