EUROWEEK SZKOŁA LIDERÓW dla uczniów gimnazjów CZEKA NA WAS

17.09.2013 r.

Zapraszamy Was do udziału w obozie przygotowanym przez Europejskie Forum Młodzieży. Miejsce: Długopole Dolne (na Ziemi Kłodzkiej), termin: do ustalenia w zależności od chętnych uczniów (np. 3-7 listopada, 7-11 listopada, 11-15 listopada, 15-19 listopada, 9-13 grudnia, 13-17 grudnia,17-21 grudnia). Program obejmuje cztery bloki tematyczne: praca w grupie, kierowanie, praca, Europa. Część zajęć (do 50%) bedzie prowadzona w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Meksyku, Ekwadoru, Indii, Kenii. Poziom języka zostanie dopasowany do grupy. Program jest organizowany przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim we Wrocławiu, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Spraw Zagranicznych, Akademią Morską w Szczecinie oraz przedstawicielami konsulatów i ambasad. Wkład uczestnika to 299zl. Informacje znajdziecie na www.efm,org.pl ( europejskie forum młodzieży) lub w wyszukiwarce: Euroweek EFM lub uzyskacie je od nauczycielki angielskiego p. Hanny Pordąb ( telefon do szkoły lub mailowo hpordab@gmail.com). Warto!

Hanna Pordąb