EKSPERCI TABLICZKI MNOŻENIA

7.10.2019 r.

4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas 3,4,5 rozwiązywali zadania  sprawdzające znajomość mnożenia i dzielenia w zakresie 100 (klasy trzecie do 50). Zwycięzcy potyczek klasowych dalej rywalizowali ze sobą, rozwiązując zadania otwarte i zamknięte.
Tytuł „Ekspert Tabliczki Mnożenia” otrzymali: z kl. 3 ex aequo: Laura Monkiewicz 3a, Damian Mikuszewski 3b; z kl. 4: Cyprian Wichtowski 4a oraz z kl. 5 - Kamil Wiśniewski 5c. Uczniowie zostali nagrodzeni grami edukacyjnymi, słodyczami i otrzymali dyplom. GRATULUJEMY.
Z okazji tego światowego dnia w holu szkoły zorganizowano wystawę prac plastycznych na temat tabliczki mnożenia i jej zastosowania w życiu codziennym.

Joanna Taberska