Echa warsztatów językowych klasy 3 a "English Energy Zone"

31.01.2014 r.

"Warsztaty, które odbyły się w poniedziałek, były ciekawym eksperymentem. Mogliśmy zobaczyć, jakie mamy możliwości, jeśli chodzi o komunikowanie się w języku angielskim. Pani Pordąb i Pani Predko przygotowały dla nas trzy bloki zajęć, na których wykonywaliśmy różne zadania.Podczas ostatniego bloku zajęć mieliśmy gościa, który opowiedział nam o swoim kraju - Kolumbii, a także o swoim życiu w Polsce. Spędziliśmy fajnie czas, a przede wszystkim - rozmawialiśmy po angielsku."
Joasia Czyżak 3a

"Na poniedziałkowych warsztatach bardzo mi się podobało. Było ciekawie, j. angielskiego uczyliśmy się na wiele sposobów. Takie zajęcia są lepsze niż normalne lekcje, myślę, że lepiej przyswajamy wiedzę. Dziękuję, że mogłem w nich uczestniczyć"
Mikołaj Rydian 3a

"Na warsztatach każdy z nas świetnie się bawił, a równocześnie utrwalał i powiększał zasoby wiedzy z języka angielskiego. Między innymi mogliśmy się wcielić w trudną pracę lektora filmów angielskich, co było dla nas pouczające, ponieważ dopiero wtedy zauważyliśmy trud, jaki trzeba włożyć w tę pracę. Na końcu zajęć mieliśmy okazję porozmawiać z Harrisonem Cucunuba z Kolumbii, który opowiedział nam o swej kulturze i zwyczajach, a także wplótł w całe spotkanie trochę rozrywki i zatańczył z nami zumbę. Był to bardzo udany dzień, podczas którego uświadomiliśmy sobie, że stać nas na to, by porozumiewać się z innymi w języku angielskim.
Julia Kolenda i Martyna Majewska 3a

"W poniedziałek, dzięki Pani Pordąb i Pani Predko, poznałam nowe ciekawsze sposoby uczenia się angielskiego. Pomimo że jestesteśmy juz za duzi na zabawy, te warsztaty były miłym oderwaniem się od codzienności i szkolnych obowiązków."
Marta Rolska 3a

"W poniedziałek miałam okazję uczestniczyć "English Energy Zone - dzień z językiem angielskim ". Dzień ten był cudowną "odskoczną" od codzienności oraz normalnych lekcji w salach. Mogliśmy poznać kulturę słonecznej Kolumbii, stworzyć własny dubbing do bajki, a także zaprojektować swoje niepowtarzalne koszulki! Mogliśmy także poczyć się jak w prawdziwym kasynie, a na odprężenie poitańczyć sobie zumbę. ZDECYDOWANIE TO BYŁ UDANY DZIEŃ!"
Marta Pokryszka 3a

Uczniowie klasy 3a