Dzień Sportu 2016

24.06.2016 r.

W ostatnim tygodniu przed wakacjami nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali uczniom Dzień Sportu. W hali sportowej LOSiR cała społeczność szkolna podzielona została zgodnie z poziomami nauczania. Klasy pierwsze rywalizowały w piłkę ręczną, klasy drugie w piłkę koszykową, a trzecie w piłkę siatkową. Dla niektórych uczniów była to jedyna okazja, by sprawdzić się z rówieśnikami z innych klas. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a o końcowej klasyfikacji decydowały ostatnie mecze. Natomiast na zielonym terenie przyszkolnym odbywały się zawody duathlonowe. 1,5km jazdy rowerem oraz 1km biegu po urozmaiconym terenie długo zapadną w pamięci uczestników. Uczniowie rozpoczynali od trzech pętli jazdy rowerem, by bezpośrednio po nich ruszyć na dwie pętle trasy biegowej. Przy niezbyt sprzyjających warunkach pogodowych wszyscy startujący bezpiecznie przekroczyli linię mety.
Klasyfikacja gier zespołowych:

1 – IIIh

2 – IIIf

3 - IIIg

Najlepiej dopingującą zmagania swoich kolegów została klasa IIa.
Gratulujemy!!!

Michał Garstkiewicz