DZIEŃ SPORTU 2014

24.06.2014 r.

24 czerwca odbył się szkolny Dzień Sportu. Wszyscy uczniowie przystapili do udziału w różnych dyscyplinach sportowych. Po wniesieniu flagi olimpijskiej rozpoczęliśmy rozgrywki i świetną zabawę. Trzeba przyznać, że emocje były bardzo duże, ale nie zabrakło śmiechu i żartów. Było przeciaganie liny, żonglerka piłką nożną, wyścigi rzędów, skoki przez skakankę, tenis stołowy do celu, podciąganie się na drążku, jazda spinningowa, „węzeł gordyjski”, rzuty samolotami do celu, skoki w dal z miejsca, miniturniej w boule. W przerwie na obliczenie wyników wszyscy obejrzeli wspaniały wstęp Soni Jankowskiej (2c) z szarfą oraz tańczyli układ przygotowany przez Martę Pawlak (2a). Najwięcej punktów i pierwsze miejsca na swoich poziomach zdobyły: 3a, 2e i 1f. Gratulujemy jednak WSZYSTKIM. Za rok kolejny Dzień Sportu smiley!

J.W.