Dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

10.02.2020 r.

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” - tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystość związaną  ze Świętem Babci i Dziadka w ostatni piątek przed feriami. Na spotkanie przybyli bardzo licznie babcie i dziadkowie. Tematyczny wystrój przygotowali niezastąpieni i aktywni rodzice. Na początku przypomnieliśmy, jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią właśnie oni. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowaliśmy za cierpliwość, opiekę i czas, jaki nam poświęcają oraz za bezinteresowną miłość. Następnie złożyliśmy życzenia dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta- czyli my - dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Piątoklasiści bardzo wdzięcznie i szczerze wyrazili swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom, prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci wręczyły okolicznościowe laurki. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Roksana Leja 5c