Dzień Nauczyciela

12.10.2012 r.

Dzień Nauczyciela obchodziliśmy w tym roku w piątek - 12 października. Było bardzo kolorowo, muzycznie i wesoło. Podczas przerw słuchaliśmy utworów muzycznych, które wybrali nauczyciele (okazało się, że często lubią utwory cieszące się popularnością także wśród młodzieży!).

Wszyscy obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów z kółka teatralnego pod kierunkiem polonistek: p. Katarzyny Kozłowskiej i p. Urszuli Dorsz. Na tle dekoracji z kwiatów zaprezentowali scenki z życia szkoły, które wzbudziły szczery, spontaniczny śmiech wśród widzów. I nauczyciele, i uczniowie zobaczyli na scenie siebie samych smiley

Było także refleksyjnie, gdyż usłyszeliśmy fragment "Dezyderaty".

Na zakończenie dziewczyny z grupy SALSY zaprezentowały ciekawy układ taneczny, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli paniom dyrektor ogromne kosze ze słodkimi upominkami dla nauczycieli.

Dziękujemy!

G2