Dzień Chłopca 2015

1.10.2015 r.

30 września przypada Dzień Chłopca. Z tej okazji dziewczynki przygotowały wiele niespodzianek. Pierwszą był kawałek słodkiego i pysznego jabłka wręczany przy wejściu do szkoły (tym razem zrezygnowaliśmy ze słodyczy!). Podczas przerw w korytarzach rozbrzmiewała muzyka. Punktem kulminacyjnym były wybory Mistera G2 przeprowadzone podczas długiej przerwy. Konferansjerki przedstawiały kandydatów i zadawały im pytania, oni zaś prezentowali się przed jury (p.J.Walczak, M.Laskus i D.Szymanda) oraz licznie zgromadzonymi koleżankami i kolegami. Do tytułu pretendowali: Jakub Spychała, Piotr Szymkowiak, Dawid Kasprzak, Hubert Ossowski i Marcin Marciniak. Po burzliwej dyskusji jury i przy salwie oklasków widzów Misterem G2 został Marcin Marciniak, zaś Piotrek Szymkowiak uzyskał tytuł Mistera Publiczności smiley. Z kolei po południu w szkole odbyła się okolicznościowa dyskoteka.

G2