Dzieciaki z SP 5 czytają na 6

8.06.2019 r.

6 czerwca dzieci z klas 1-2 wzięły udział w XVII Konkursie Pięknego czytania pt. "I Ty zostań mistrzem pięknego czytania" organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Luboniu. Naszą szkołę reprezentowały; Anna Dudzińska kl.1a,Wojciech Stempczyński kl.1a,Oliwia Surowiec kl.1b,Piotr Przybysz kl.1c,Helena Fruba kl.1d,Beniamin Czub kl.1d,Laura Monkiewicz kl.2a,Filip Czawiak kl.2a, Franciszek Mwaba kl.2a, Ksenia Nuckowska  kl.2b, Helena Rusinek kl.2b i Damian Mikuszewski kl.2b. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom. W kategorii kl.1-II miejsce zajęła Anna Dudzińska,Wojciech Stempczyński otrzymał wyróżnienie,w kategorii kl.2-III miejsce zajął Filip Czawiak, Franciszek Mwaba otrzymał wyróżnienie. Komisja nie mogła wyjść z podziwu i dumy, jak pięknie potrafią czytać najmłodsze dzieci. Wszystkim gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesówheart.

Nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej