Dyżury nauczycieli

19.10.2014 r.

W dniach 20 i 21.10 odbędą się dyżury dla rodziców:
* pon, 20.10: nauczyciele j.polskiego, historii, wos, języków obcych, religii, plastyki, muzyki, techniki, zajęć artystycznych oraz pani Anna Krzyżaniak - WYJATKOWO P. HĄCIA, P. K. DZYDZAN I P. P. DONDAJEWSKI DYŻURUJĄ WE WTOREK;
* wtorek, 21.10: nauczyciele matematyki (z wyjątkiem pani Anny Krzyżaniak), fizyki, chemii, geografii, biologii, informatyki, wychowania fizycznego.
W czasie poniedziałkowego i wtorkowego dyżuru będzie możliwość zakupu lalek, które zostały uszyte podczas Nocy Wolontariatu przez naszych uczniów. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Elizie Banickiej, która cierpi na chorobę Niemanna-Picka. Zapraszamy również do minikawiarenki, gdzie można będzie kupić ciasta i napoje - dochód ze sprzedaży słodkości wesprze działalność szkolnego wolontariatu.

G2