Drzwi otwarte 2014 już za nami

10.03.2014 r.

Dziś (10.03) odbyły się "Drzwi otwarte". Spotkaliśmy się z kandydatami do gimnazjum oraz z ich rodzicami. Zaprezentowaliśmy nasze najważniejsze działania, zwracając uwagę na priorytety w Gimnazjum nr 2, czyli zapewnienie uczniom bezpieczeństwa i dbałość o wysoki poziom nauczania. Przedstawiliśmy regulamin rekrutacji oraz ofertę na nowy rok szkolny 2014/2015. Nasi goście mogli zwiedzić sale dydaktyczne (przygotowano tam prezentacje, doświadczenia, wystawy, pytania, quizy) oraz porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami (którzy także aktywnie uczestniczyli w dzisiejszym dniu). Pytań było bardzo dużo, najczęściej dotyczyły poszczególnych klas, języków obcych i klasy usportowionej. Szóstoklasiści chetnie brali udział w licznych konkursach przygotowanych dla nich: od wiedzowych przez artystyczne do sportowych. Pani sekretarka przyjmowała dokumenty - miała pełne ręce roboty! Dziękujemy wszystkim gościom za wizytę. Przypominamy, że zgłoszenia z rejonu przyjmujemy do 21 marca, spoza rejonu 24-31 marca (szczegóły w zakładce KANDYDACI).
Dziękuję
 gorąco wszystkim nauczycielom i uczniom G2, którzy uczestniczyli w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu dzisiejszego dnia.

Jolanta Walczak