Koncerty "Kolędy PopSymfonicznie"

4.01.2014 r.

Dominika Barabas od ponad roku pracuje ze swoimi grupami w Gimnazjum nr 2. Obecnie działają: Formoza (gimnazjalistki - wśród nich uczennice i absolwentki G2), Eskadra (szkoła podstawowa) oraz Pozor (panie, głównie obdarzone pięknymi głosami mamy dziewcząt z młodszych grup, wśród nich nasza anglistka, p. Agata Budzyńska). Zarówno Dominika, jak i utalentowane wokalistki czują się świetnie u nas w szkole. Chwalą jasne, przestrzenne sale i miłą atmosferę. W piątek i sobotę trwały kilkugodzinne ostatnie próby przed występami w kościołach w Luboniu, Komornikach i Wirach. W czasie koncertów zatytułowanych "Kolędy PopSymfonicznie" zaśpiewały razem trzy grupy z towarzyszeniem Wrocławskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Kacpra Biruli. W ich wykonaniu kolędy i piosenki nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia zabrzmiały cudownie! Naprawdę warto było wybrać się na koncert.

Jolanta Walczak