Dominika ciągle w najwyższej formie!

23.11.2016 r.

Miniony weekend był dla Dominiki Siudzińskiej z klasy 2a bardzo pracowity, bowiem w dniach 18-20 listopada br. odbywały się równolegle jeździeckie zawody w skokach przez przeszkody na poznańskim Hipodrom Wola oraz w Wolicy koło Kalisza. W sobotę Dominika wzięła udział w zawodach towarzyskich zorganizowanych na poznańskim Hipodrom Wola, gdzie wywalczyła II miejsce na ponad 100 par startujących w konkursie, a od wygranej dzieliło ją zaledwie 0,41 sekundy. W piątek i niedzielę natomiast wzięła udział w Halowych Zawodach Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży, zdobywając w nich I miejsce. W sumie podczas tych trzech dni Dominika startowała 9 razy na 4 koniach w 8 konkursach, które wymagały nauczenia się 8 różnych parkurów (czyli kolejności kilkunastu przeszkód ustawionych na placu, które koń i jeździec muszą pokonać mieszcząc się w określonej normie czasu). Tym samym, w sumie podczas wszystkich konkursów oddała 98 skoków (nie licząc tych treningowych na rozprężalni) z czego 69 w sobotę. Weekend był dla Dominiki bardzo emocjonujący i wyczerpujący, ale osiągnięte sukcesy rekompensują wszelkie niedogodności.
Poniżej link do jednego z przejazdów Dominiki: https://www.youtube.com/watch?v=_-NdgV6fqLA

G2