Charytatywny Koncert Walentynkowy

19.02.2013 r.

Uczniowie klasy I a oraz I e uczestniczyli w Musicalowym Charytatywnym Koncercie Walentynkowym pt. „Frank i Nancy”. Został on zorganizowany przez uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II ST im. M. Karłowicza na rzecz Fundacji „Mam Marzenie”, L’ Arche Poznań i Wspólnoty Burego Misia.

Koncert opowiadał, jak rodzą się uczucia młodych ludzi. Usłyszeliśmy adaptacje piosenek Franka Sinatry. Młode osoby występujące na scenie przedstawiły  niezwykłą sztukę. Pokazali swoje umiejętności aktorskie, muzyczne i taneczne. Podziwialiśmy także, że doskonale poradzili sobie z tremą.

Wszystkie uzyskane dzięki temu przedstawieniu środki przeznaczono dla fundacji. Cieszymy się, że i my mogliśmy wspomóc szczytny cel i spełnić marzenia chorych dzieci.

Adrian Mieszała