NOWA AKCJA W GIMNAZJUM - Bookcrosing!

5.12.2016 r.

Planujemy zrealizować projekt boocrossing – PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ. Polega on na zostawianiu w wyznaczonym miejscu przeczytanych książek, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej. CHCEMY POŁĄCZYĆ MIŁOŚNIKÓW DOBREJ KSIĄŻKI. Każdy z Was może poczytać książkę, np. czekając na zajęcia artystyczne czy kółko. Zapraszamy Was do współpracy! Każdy, kto posiada w biblioteczce domowej pozycję, którą już przeczytał, może podarować ją opiekunom Samorządu Uczniowskiego lub paniom bibliotekarkom. Wybierzemy te, które umieścimy w gablocie w holu szkoły. Prosimy, aby do akcji włączyli się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wszystkie informacje dotyczące booccrosingu oraz działania magicznych półek znajdziecie na gazetce przy świetlicy szkolnej. Postarajmy się dostarczyć książki do 9 grudnia!

Katarzyna Pilarska