Bal trzecioklasistów 2018

12.06.2018 r.

8 czerwca był dniem tradycyjnego Balu trzecioklasistów. Jak co roku rozpoczęliśmy go pięknie wykonanym polonezem. Później odbyło się wręczenie statuetek Złote Dęby dla: Najlepszej kumpelki (Julia Kopa), Wyjątkowej osobowości (Zuzia Ratajak), Ciętego języka (Zuzia Rybak), Najtęższego umysłu (Zosia Wrzaskowska), Najlepszego mówcy (Aleksander Mieszała), Najładniejszej (Ania Walkowiak), Najprzystojniejszego (Eryk Sowacki) i Najlepszego sportowca (Kuba Wawrzyniak). Później uczniowie wyróżnili nagrodą Srebrnej Sowy swoich nauczycieli w kategoriach: Przyjaciel ucznia (p.Ewa Rubisz), Punktualność roku (p.Paulina Hącia), Wyjątkowy uśmiech (p.Ilona Walkowiak), Odkrycie roku (p.Sławomir Wojciak). Następnie obejrzeliśmy przygotowane przez wszystkie klasy trzecie filmiki, którymi zakończyła się część oficjalna. Po pysznym posiłku rozpoczęła się zabawa, w której uczestniczyli i uczniowie, i nauczyciele. Było radosnie i miło. Bal dostarczył wszystkim wielu wspaniałych przeżyć.
Galę profesjonalnie poprowadzili uczniowie klasy 2f: Ada Jurewicz, Maja Usak, Klaudia Scheffs, Marysia Stachowiak i Oliwier Chasiński.

Jolanta Walczak