Akcja klasy 1a "PODUSIA DLA GIMBUSIA"

12.05.2016 r.

We wtorek 10 maja klasa 1a spotkała się na wspaniałej akcji "Podusia dla Gimbusia". Dzięki pomysłodawczyni naszej akcji Pani Magdalenie Sowackiej, która zdobyła wiele kolorowych polarów, stworzyliśmy dwa wielkie worki poduch o ciekawych kształtach i dekoracjach. Będzie można je zakupić na zbiżającym się Festynie Rodzinnym 4 czerwca br. Do akcji włączyło się dziewięć mam, babcia, cztety siostry o brat oraz 15 uczniów naszej klasy.
W miłym towarzystwie, przy pysznym ciachu przygotowanym przez dziewczęta, udało nam się w trzy godziny stworzyć bardzo oryginalne dzieła. W akcji pracowały czynnie cztery maszyny, młodzież pilnie wypychała poduszki oraz wycinała dekoracje na stoisko.
Wiem, że mogę zawsze liczyć na wspaniałych Rodziców, Młodzież, ich Rodzeństwo, a teraz także na wyjątkową Babcię. Chciałabym podziękować imiennie za cudowną akcję: Pani Magdalenie Sowackiej, Pani Henryce Antczak, Pani Katarzynie Wincior, Pani Agnieszcze Wawrzyniak, Pani Izabeli Balwińskiej, Pani Agnieszce Kubiak, Pani Małgorzacie Fabiś, Pani Katarzynie Siudzińskiej, Pani Annie Spychała oraz Pani Paulinie Bartoszewskiej. Mam wspaniałą Młodzież i niezastąpionych Rodziców.

Wiesława Stankiewicz