Adopcja Misyjna - PODZIEL SIĘ SERCEM

6.12.2016 r.

Podczas zbiórki pieniędzy ze sprzedaży ciast w Kawiarence Misyjnej w dniach 30.11 i 1.12, udało nam się zebrać 226 zł i 15 gr. Łącznie z sumą z poprzedniej zbiórki daje nam to 447,37 PLN. Uzbieraliśmy zatem środki, które przekazałem jako opłatę roczną za rok szkolny 2016/17 dla Georgiego Razafindalahy z Madagaskaru. Przypomnijmy, że opłata za rok nauki, zapewnienie ciepłych posiłków i potrzebnych pomocy dydaktycznych to równowartość 100 euro (ok.420 złotych). Dla Francellinki mamy wobec tego uzbieranych nieco ponad 27 złotych. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się do końca grudnia zebrać brakujące pieniądze.
Szukamy Klasy, która chciałaby zostać Klasą Misyjną i pamiętać o naszych Adoptowanych Dzieciach w modlitwie, ale też o wymiernej pomocy finansowej. Być może znajdzie się Klasa Wielkich Serc, która przed świętami zbierze oprócz - lub zamiast - upominków dla Kolegi/Koleżanki  z klasy - prezent dla małej Francellinki z Madagaskaru. Byłyby to brakujace środki na opłacenie możliwości kontynuowania przez nią nauki w swojej szkole. Czekamy na Was:)

Patryk Dondajewski