3 na 3 Dominiki Siudzińskiej z klasy 3a

8.11.2017 r.

Po bardzo udanym sezonie otwartym w jeździectwie, dla naszej koleżanki Dominiki Siudzińskiej z trzeciej klasy gimnazjalnej, nadszedł czas sezonu halowego. W dniach 3-5.11.2017r. odbyły się w Jaszkowie Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody, na które pojechała również Dominika. Pierwszego dnia  w konkursie o wysokości przeszkód 100cm z oceną stylu jeźdźca zajęła pierwsze miejsce. Drugiego dnia w konkursie zwykłym (ściganym) o wysokości przeszkód 100cm, jako jedyna pokonała bezbłędnie parkur w normie czasu i po raz drugi stanęła na najwyższym stopniu podium. Trzeciego dnia Dominika wystartowała w finale grupy D-bis o wysokości przeszkód 105 cm. Po bezbłędnie przejechanym pierwszym konkursie podstawowym dostała się do rozgrywki, gdzie jako jedyna również przejechała parkur bezbłędnie i tym samym wywalczyła sobie zasłużone I miejsce. Tak więc sezon halowy zaczął się dla Dominiki bardzo pomyślnie, w ciągu trzech dni, startując w trzech konkursach, Dominika zajęła trzy pierwsze miejsca. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

          

SP5
Uczniowie