SALA 212 ODMALOWANA W CZASIE WAKACJI - GORĄCO DZIĘKUJEMY RODZICOM NASZYCH UCZNIÓW!

11.09.2013 r.

Rodzice uczniów w czasie wakacji sami pomalowali salę 212. Farbę zakupiono z funduszy zebranych przez klasy 3 c i 2 e. Natomiast malowaniem zajęli się Panowie: Ryszard Walla i Krzysztof Matusiak. Poświęcili sporo czasu, ponieważ klasa jest dość duża, a ściany były w nie najlepszym stanie. Nie zniechęcił ich nawet ogromny upał mocno odczuwany w budynku szkoły. Bardzo dziękujemy w imieniu całej naszej społeczności! W pracowni geograficznej jest teraz naprawdę ładnie. W takim pomieszczeniu łatwiej będzie zapamiętać wszystkie strefy klimatyczne i nawet najtrudniejsze nazwy rzek czy gór! Za inicjatywę dziekujemy także wychowawczyniom obu oddziałów: P. Anecie Jankowskiej-Łukomskiej oraz P. Monice Siwek.

Na zdjęciu: wychowawczyni klasy 3 c, p. Aneta Jankowska-Łukomska z Panami: Ryszardem Wallą i Krzysztofem Matusiakiem.

G2