W zakładce DOKUMENTY znajduje się Zapytanie ofertowe o wykonanie prac remontowo-budowlanych w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu. Prosimy osoby zainteresowane o zapoznanie się z nim.
 

Jolanta Walczak

W czasie pierwszych dwóch tygodni wakacji letnich szkoła organizuje półkolonie (25.06-29.06 oraz 2.07-6.07). Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Koszt dla rodziców wynosi 80 złotych (pozostałą część finansuje UM). Zapisy trwają do 15 czerwca. Przy zapisie (w dyżurce) prosimy o wpłatę oraz złożenie wypełnionych kart uczestnictwa. 

Jolanta Walczak

OGŁOSZENIE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
Prosimy uczniów o zwrot wszystkich książek i lektur do 30 maja. Podręczniki dotacyjne poszczególne klasy będą oddawać w terminie 11-15.06 2018 w wyznaczonym przez bibliotekę dniu. Prosimy o przynoszenie kompletów. 

Bibliotekarki szkolne

Zachęcamy wszystkich do wsparcia fundacji Animalia, która zajmuje się ratowaniem bezpańskich psów i kotów oraz przejmuje zwierzęta od właścicieli, którzy znęcają się nad nimi, trzymają na łańcuchach itp. Gdyby ktoś miał niepotrzebne stare koce, prześcieradła, pościele lub chciałby podarować suchą lub mokrą karmę dla kotów i psów, mozna przekazać je wolontariuszce fundacji, p.Ewie Malinowskiej lub zostawić w pokoju nauczycielskim. 

Ewa Malinowska
Przejdź do strony:
Uczniowie