DJO 2017

25.09.2017 r.

25 września obchodzimy Dzień Języków Obcych.

sp5

Debata SU

24.09.2017 r.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK 29 WRZEŚNIA!! Kandydaci: Julia Pokryszka, Ola Pawlak, Zuzia Rybak i Janek Cieśliczak. 

 

SU

2 października w naszej szkole odbędzie się DZIEŃ MUZYKI.  W tym dniu uczniowie mogą popisać się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z zakresu muzyki. Warto, by w stroju  każdego ucznia znalazł  się element muzyczny, np. nutka, klucz muzyczny, rysunek instrumentu muzycznego. Kto ma ulubionego idola ze świata muzyki, może wcielić się w tę postać, zakładając np. perukę, by w ten sposób upodobnić się do niego. Uczniowie, którzy mają instrumenty, jak: flet, flażolet, gitara, bęben, warto, by muzykowali na nich podczas przerw.  ZAPRASZAMY DO MUZYCZNEJ ZABAWY!!!!!!! 

     

 

Dorota Mucha

Zapisy nowych członków Szkolnego Koła Wolontariatu odbędą się na przełomie września i października.
W najbliższą sobotę (23.09) będzie pierwsza w tym roku akcja dla osób już działających w szkolnym wolontariacie. Weźmiemy udział w projekcie: "Książki i motyle za wsparcie dla Hospicjum Palium" na Rynku Wildeckim w Poznaniu. Zapisy i szczegółowe informacje o tej akcji u p. Anety Jankowskiej - Łukomskiej. 

               

Paulina Hącia
Przejdź do strony:
Uczniowie