27 listopada będziemy obchodzić w szkole po raz pierwszy "Dzień Misia". Prosimy aby w tym dniu dzieci przyniosły misia lub przebrały się za swojego ulubionego pluszaka. Podczas długich przerw będą czytane fragmenty ksiązki "Kubuś Puchatek". Klasy na godz.wych. przygotują plakaty "Bajkowy miś" (technika dowolna) i przekażą je nauczycielkom kl. 0-3. 27.11 będą przygotowane również ankiety dla nauczycieli i dzieci - do odbioru w dyżurce. Prosimy również wszystkich o przyłączenie się do akcji "Podaruj Misia"-  będziemy zbierać nowe misie dla dzieci z Oddziału Onkologicznego. Maskotki można zostawiać w dyżurce do dnia 10.12. 

           

 

 

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

FINAŁ VI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego JESIENNE POEZJOBRANIE- LITERACKI OBRAZ ZMIENNOŚCI I URODY ŚWIATA w trzech kategoriach: 0-3, 4-6 i 7-gimn. odbędzie się 24 listopada o godzinie 12.00. Wezmą w nim uczniowie szkół: SP2, SP3, SP4, SP5, SP Komorniki i SP Skórzewo.

      

Urszula Dorsz

Obiady za listopad

20.10.2017 r.

UWAGA, wpłaty za obiady w GRUDNIU można dokonywać do 30 listopada przelewem na konto szkoły: 29 9043 1038 2038 0064 7667 0001. Cena jednego obiadu to 6 zł. W treści przelewu należy podać: imię, nazwisko dziecka, klasa, okres, za który rodzic dokonuje wpłaty (można wymienić wybrane dni). Przypominamy, że podstawą wydania obiadu jest zarejestrowanie wpłaty na naszym koncie. UWAGA: należy pamiętać, że szkoła składa zamówienia w LOSIR w dniu poprzednim do godziny 9.00. W razie wątpliwości prosimy o telefon 618932316.

J.W.

UWAGA! Trwa całoroczna zbiórka makulatury (uczniowie przynoszą ją do dyżurki woźnych), zużytych baterii (w sali 203) oraz karmy, puszek z jedzeniem i odżywek dla bezdomnych zwierząt ze schroniska (sala 203). Koordynatorką akcji jest p.Joanna Taberska. 
Do 17 listopada zbieramy też  zużyte, stare telefony komórkowe  bez baterii (stan techniczny nie ma znaczenia). Im więcej ich przyniesiemy, tym większa szansa na uzyskanie przez szkołę nagrody w konkursie w ramach akcji "Sprzątanie świata" 2017. ZACHĘCAMY UCZNIÓW I RODZICÓW DO WŁĄCZENIA SIĘ DO ZBIÓRKI! Telefony można przynosić do p.Taberskiej, p.Łukomskiej lub p.Dzydzana. 

Joanna Taberska
Przejdź do strony:
Uczniowie