1

 

Augustyniak Lena

2

Czartoszewska Oliwia

3

Czyżak Michalina Elżbieta

4

Danielewicz Emma

5

Drwęski Jakub Grzegorz

6

Dziurleja Kinga Roksana

7

Jordanow Jordan

8

Kaszuba Antoni

9

Lansky- Osiewicz Nina

10

Michalak Paulina

11

Nagierska Katarzyna Alicja

12

Nowak Jan Marcin

13

Paczkowski Nataniel

14

Pluciński  Leon  Franciszek

15

Prałat Maja Maria

16

Rybiński Aleksander

17

Rychlewska Agatha

18

Rzanny Franciszek

19

Tomaszewski-Baran Jan

20

Wyttyk  Marta

 

Niezakwalifikowana -  Cichocka Oliwia

Jolanta Walczak

Szanowni Rodzice! Jeżeli Wasze dziecko zostało zakwalifikowane do klasy I podczas rekrutacji uzupełniającej, to muszą Państwo potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do klasy I. Potwierdzenie woli można dokonać elektronicznie poprzez stronę naboru lub tradycyjnie papierowo w szkole. Szczegółowe informacje znajdują się w Informatorze dotyczącym naboru do klas I. 

SP5

Adamczak Alex

Adamczyk Oliwier Wiktor

Adamski Ksawery Patryk

Andrzejak Gustaw

Baranowska Patrycja

Bażega Aleksandra Irena

Bogacz Weronika

Bródka Weronika

Cempel Natan

Cholewa Jędrzej Łukasz

Cybulski Kuba

Czajka Oliwia

Czaplewski Aleksander

Dedek Alicja Anna

Elicka Maja

Florczak Lena

Florczak Leon

Galas Pola Galas

Grocholewski Filip Jan

Hamulski Gustaw

Jakubowska Patrycja Maria

Janowiecka Antonina Wiktoria

Jarecki Iwo Mikołaj

Kalota Iga

Kawecki Hubert Władysław

Kaźmierska Lena

Kin Mateusz

Kochańska Marta

Komischke Zuzanna Anna

Kordeczka Anna

Kościak Bartosz

Kowalak Tomasz Ryszard

Kowalewska Urszula

Krauze Nikola

Krawczyk Hubert

Lis Hanna

Ludwiczak Joanna

Łabędzka Lena Janina

Łopatka Franciszek

Mańka Lena Maria

Marciniak Dominik

Mendowski Natan

Nizio Juliusz

Olejnik Wojciech

Pawlak Paweł

Podgórecka Antonina

Przymusiński Szymon

Rusinek Hanna

Ruszczyńska Małgorzata

Schmidt Nina Schmidt

Sosnowski Tymoteusz Bogdan

Stengert Artur

Stoińska Emilia Krystyna

Surdyk Maria Magdalena

Tokarska Bianka

Tomczyk Tymon

Urbański Nikodem Dariusz

Wabinski Antoni Marcin

Walczak Borys Mikołaj

Wesołowska Oliwia Urszula

Wiśniewski Hubert

Witowska Pola Anna

Wojciechowska-Pilarczyk Zuzanna

Zielezińska  Lena Anna

Zielińska Magdalena

Jolanta Walczak

Adamczak Alex

Adamczyk Oliwier Wiktor

Adamski Ksawery Patryk

Andrzejak Gustaw

Baranowska Patrycja

Bażega Aleksandra Irena

Bogacz Weronika

Bródka Weronika

Cempel Natan

Cholewa Jędrzej Łukasz

Cybulski Kuba

Czajka Oliwia

Czaplewski Aleksander

Dedek Alicja Anna

Elicka Maja

Florczak Lena

Florczak Leon

Galas Pola Galas

Grocholewski Filip Jan

Hamulski Gustaw

Jakubowska Patrycja Maria

Janowiecka Antonina Wiktoria

Jarecki Iwo Mikołaj

Kalota Iga

Kawecki Hubert Władysław

Kaźmierska Lena

Kin Mateusz

Kochańska Marta

Komischke Zuzanna Anna

Kordeczka Anna

Kościak Bartosz

Kowalak Tomasz Ryszard

Kowalewska Urszula

Krauze  Nikola

Krawczyk Hubert

Lis Hanna

Ludwiczak  Joanna

Łabędzka  Lena Janina

Łopatka Franciszek 

Mańka Lena Maria

Marciniak Dominik

Mendowski Natan 

Nizio Juliusz

Olejnik Wojciech

Pawlak Paweł

Podgórecka Antonina

Przymusiński Szymon

Rusinek Hanna

Ruszczyńska Małgorzata

Schmidt Nina 

Sosnowski Tymoteusz Bogdan

Stendert Artur

Stoińska Emilia  Krystyna

Surdyk Maria  Magdalena

Szkudlarczyk Jakub Marcin

Tokarska Bianka

Tomczyk Tymon

Urbański  Nikodem  Dariusz

Wabinski Antoni Marcin

Walczak Borys Mikołaj

Wesołowska Oliwia Urszula

Wiśniewski Hubert

Witowska Pola Anna

Wojciechowska-Pilarczyk Zuzanna

Zielezińska Lena Anna

Zielińska Magdalena 


Szanowni Rodzice, 

Jeżeli Wasze dziecko zostało zakwalifikowane do klasy I w szkole obwodowej, to mając na uwadze wyjątkową sytuację związaną z epidemią, nie musicie Państwo potwierdzać woli przyjęcia dziecka do klasy I w Waszej szkole obwodowej. Dziecko zostanie przyjęte  z urzędu.

SP5
Przejdź do strony:
Uczniowie