Przejdź do strony:

30 września w naszej szkole obchodziliśmy, jak co roku, Dzień Chłopca. Wszyscy Panowie otrzymali od przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego słodki upominek. Dodatkowo ten z chłopców, który przyszedł w koszuli, krawacie lub muszce, był zwolniony z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi. Niektóre klasy przystąpiły do zadania, które zaproponował Samorząd. Uczniowski. Na kartce papieru należało umieścić zdjęcia kolegów z  klasy. Plakaty umieściliśmy w holu szkoły, aby wszyscy mogli podziwiać naszych SZKOLNYCH PRZYSTOJNIAKÓW. Przerwy umilała nam tematyczna muzyka.

Zofia Guzik 8b

23 wrzesień to początek astronomicznej jesieni i czas, kiedy przyroda zmienia się i zaskakuje nas niesamowitymi barwami. W naszej świetlicy też zrobiło się barwnie i kolorowo, a to za sprawą wspaniałych prac dzieci. Nasi podopieczni lepili z plasteliny, pomagali tworzyć gazetki ścienne oraz wykonali jesienne drzewo z odciskiem własnych dłoni. Wszystkie te prace zdobią nasze sale i umilają nam czas spędzony w świetlicowym gronie. 

Izabella Szulc

Także w drugiej świetlicy rodzi się wiele pomysłów, jak radośnie spędzić czas w deszczowe dni. Obok wyklejanych liści, grzybów i innych prac plastycznych powstały jesienne jeżyki. Dzieci szybko zaangażowały się w malowanie farbami kartek i.... własnych rąk :-) Nieco brudne, jednak szczęśliwe chętnie tworzyły swoje prace :-) Oto kilka zdjęć.

Weronika Idzikowska

26 września odbyło się spotkanie inaugurujące tegoroczną działalność Szkolnego Koła Wolontariatu. Gościem specjalnym była pani Barbara Grochal - koordynator wolontariatu Hospicjum Palium. Uczniowie dowiedzieli się, kim są wolontariusze i w jaki sposób młodzi ludzie mogą pomagać innym. Wstępnie zaplanowaliśmy już nasze działania na najbliższy rok szkolny. Szukajcie informacji o naszych akcjach na gazetce na holu szkoły. 

Paulina Hącia
Przejdź do strony:
Uczniowie