„Zakamarki sonostworków” to tytuł pierwszego koncertu Filharmonii Pomysłów. Artyści wraz z Muzolkiem zaprosili uczniów do „muzycznej uczty”.  Dzieci spotkały tam Heli i Uku – malutkie żyjątka mieszkające w muzyce. Heli i Uku budzą się tylko wtedy, gdy instrumenty potrzebują pomocy albo gdy potrzebują ich dzieci… Występ muzyków wywołał zachwyt u uczniów. 

Katarzyna Lis

Nasi uczniowie brali udział w spartakiadzie dzieci i młodzieży z okazji otwarcia Stadionu Miejskiego w Luboniu. Zdobyliśmy liczne medale prawie w każdej kategorii. W czworboju dziewcząt - drugie miejsce, a chłopców czwarte. Najszybciej w Luboniu pobiegł Wiktor Kocur na 1000 m. 

Łukasz Budzyński

Dzisiaj uczniowie klasy 1b walczyli z deszczową pogodą na sportowo:) Przeprowadzone zajęcia sportowe przyniosły dzieciom wiele radości. Pokonały m.in. tor przeszkód, gdzie można wykorzystać właściwie każdy element sprzętu sportowego. A najlepiej, jeśli zaangażuje się w to dzieci! One mają superpomysły, a dodatkowo, jeśli same coś zbudują, to chętniej później ćwiczą! 

Katarzyna Lis

Dziś grupa uczniów z klasy VIIIa wraz z opiekunkami odwiedziła cmentarz w Żabikowie, aby upamiętnić Tych, którzy oddali swe życie za Ojczyznę. Uczniowie uporządkowali groby zamordowanych w czasie II wojny światowej.                                                                                                          

 

P. Hącia, K. Urbaniak
Przejdź do strony:
Uczniowie