Pracownicy

 

DYREKTOR

mgr Jolanta Walczak  

COTYGODNIOWY DYŻUR DLA RODZICÓW: 

czwartek - 15:00-16:00

 

WICEDYREKTORZY

mgr Katarzyna Pilarska

COTYGODNIOWY DYŻUR DLA RODZICÓW: 

wtorek - 15.00 - 16.00

mgr Ewa Frąckowiak

COTYGODNIOWY DYŻUR DLA RODZICÓW: 

środa - 15.00 - 16.00

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

mgr Katarzyna Ratajczak

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Anna Augustyniak, mgr Lucyna Frankowska, mgr Anna Minke, mgr Monika Siwek,

mgr Aleksandra Sołecka, mgr Anna Wieloch

 

JĘZYK POLSKI

mgr Barbara Małecka, mgr Magdalena Madajczyk-Głowacka, mgr Jolanta Walczak,

mgr Ilona Walkowiak, mgr Małgorzata Wagner

 

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Katarzyna Jankowska-Kostrzewa, mgr Anna Kobylańska, mgr Justyna Murdzia,

mgr Dorota Sznura, mgr Małgorzata Szymankiewicz

 

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Justyna Szczodrak, mgr Małgorzata Kaszyńska, mgr Joanna Wojciech

 

JĘZYK FRANCUSKI

mgr Magdalena Madajczyk-Głowacka

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Magdalena Madajczyk-Głowacka

 

MATEMATYKA

mgr Anna Czerwińska, mgr Ewa Frąckowiak, mgr Marlena Kloska,

mgr Klaudia Ochowiak, mgr Katarzyna Paradowska, mgr Elżbieta Sobczak, 

mgr Wiesława Stankiewicz, mgr Małgorzata Zgoła

 

HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Paulina Hącia, mgr Katarzyna Urbaniak, mgr Ilona Walkowiak

 

GEOGRAFIA

mgr Aneta Jankowska-Łukomska

 

BIOLOGIA

mgr Lidia Potocka-Kaczmarek, mgr Jolanta Skowrońska

 

PRZYRODA

mgr Krzysztof Dzydzan

 

FIZYKA

mgr Ewa Rubisz, mgr Aleksandra Siejak

 

CHEMIA

mgr Ewa Malinowska, mgr Joanna Taberska

 

INFORMATYKA, ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

mgr Anna Czerwińska, mgr Klaudia Ochowiak, mgr Katarzyna Paradowska, 

mgr Wiesława Stankiewicz, mgr Małgorzata Zgoła 

 

PLASTYKA, MUZYKA

mgr Dorota Mucha

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Ewa Malinowska, mgr Katarzyna Pilarska

 

TECHNIKA, ZAJĘCIA TECHNICZNE

mgr Krzysztof Dzydzan

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Jolanta Bednarczyk,  mgr Łukasz Budzyński, mgr Robert Czysz,

mgr Michał Garstkiewicz, mgr Weronika Idzikowska, mgr Hanna Krężelewska,

mgr, Klaudia Lamch, mgr Łukasz Nowicki

 

RELIGIA

mgr Patryk Dondajewski, mgr Natalia Szymczak, p.Sławomir Wójciak

 

ETYKA

mgr Anna Czerwińska

 

PEDAGOG SZKOLNY

mgr Ewa Jakubowska

GODZINY PRACY

poniedziałek - 9:30 - 14:30

wtorek - 9:00-13:00

środa - 13:00-17:00

czwartek - 9:00-13:00

piątek - 8:00-13:00

 

PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Sylwia Jasińska

GODZINY PRACY

wtorek - 12:00-17:00

środa - 8:00-11:00

czwartek - 8:00-11:00

 

mgr Angelika Zimowska

GODZINY PRACY

poniedziałek - 9:00-13:00

wtorek - 8:30-12:30

środa - 9:00-13:00

czwartek - 12:00-17:00

piątek - 9:30-14:30

 

LOGOPEDA

         mgr Paulina Hącia

 

 

SZKOLNY DORADCA ZAWODOWY

mgr Aneta Jankowska-Łukomska

 

 

BIBLIOTEKA

mgr Katarzyna Wilińska-Jóźwiak

GODZINY PRACY

poniedziałek - 8:00-15:00

wtorek - 8:00-15:00

środa - 8:00-15:00

czwartek - 8:00-15:00

piątek - 8:00-14:30

 

ŚWIETLICA

mgr Mariola Bardowska, mgr Paulina Kostrzewska, mgr Magdalena Słomińska

GODZINY PRACY

od poniedziałku do piątku - 6:30-17:30

 

SEKRETARIAT

p. Agata Sajnaj

GODZINY PRACY

od poniedziałku do piątku - 8:00-16:00

 

HIGIENISTKA ŚRODOWISKOWO-SZKOLNA

p. Violetta Owczarzak

GODZINY PRACY

poniedziałek - 12:00-15:35

wtorek - 8:00-15:35

środa - 8:00-11:45

piątek - 12:00-15:35

Kontakt telefoniczny 606-126-172

 

Uczniowie