Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Z tej okazji uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej życzą wszystkim Babciom i Dziadkom wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych pogodnych dni. 
 

Katarzyna Lis, nauczycielki klas 0-3

Co roku organizowany jest Koncert dla Przyjaciół i Darczyńców Hospicjum Palium. To zawsze prawdziwe święto, podczas którego Zarząd Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu
pragnie podziękować wszystkim wolontariuszom. Zawsze zaproszeni są nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Sytuacja epidemiologiczna w tym roku nie pozwala na spotkanie w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizatorzy postanowili przenieść koncert do świata online.
Koncert dla Przyjaciół i Darczyńców Hospicjum Palium odbędzie się 30 stycznia 2021 roku o godz.18:00. Film zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej http://www.hospicjum-palium.pl oraz na Facebooku "Motyle dla Hospicjum" https://www.facebook.com/MotyleDlaHospicjum/
Koncertem organizatorzy pragną wyrazić wdzięczność i podziękować za okazaną życzliwość oraz udzieloną pomoc. W tym trudnym czasie pandemii wspólne pokonywanie kolejnych wyzwań oraz świadomość, że są tak wspaniali Przyjaciele, dodają sił do codziennej walki z koronawirusem o bezpieczeństwo i jakość życia Pacjentów Hospicjum Palium. 

               

 

 

 


 

Paulina Hącia, Zarząd Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu

W dniu 18.12.2020 zakończyliśmy zbiórkę na rzecz hospicjum domowego dla dzieci. Nauczyciele wraz z funkcjonariuszami straży miejskiej przewieźli zebrane produkty do siedziby hospicjum przy ul. Bednarskiej 4 w Poznaniu. Ilość zebranych produktów higienicznych, chemii gospodarczej, słodyczy oraz książek przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Z całego serca dziękujemy za ofiarność Państwa oraz ogromne serce okazane dzieciom. W tym trudnym dla nich czasie była to na pewno duża pomoc dla nich oraz ich rodzin. Dziękujemy za współpracę Straży Miejskiej Miasta Luboń oraz pracownikom Centrum Organizacji Pozarządowych.

 

Aleksandra Sołecka

Dzieci z klas 1-3  w ramach Przeglądu Piosenki świątecznej nagrały swoje wykonania świątecznych piosenek i pastorałek. Zapraszamy do wysłuchania tych świątecznych nagrań na blogu świetlicowym. Serdecznie dziękujemy Alicji i Gabrysi Bartnik, Martynce Grajkowskiej, Kasi Stęplowskiej i Zosi Wąsowskiej, a także rodzicom za pomoc w nagraniu wykonania. Wszystkie nagrania dostępne są także pod wskazanym adresem. Gratujemy pięknych wystąpień :-)     

https://drive.google.com/drive/folders/1yduUeiamC-5U5AD5hYRCPdFmC37zg25l?usp=sharing 

  

                       

 

 

Nauczyciele świetlicy, Anna Augustyniak i Anna Minke
Przejdź do strony:
Uczniowie