ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDMIOLOGICZNĄ DYŻURY DLA RODZICÓW ODBĘDĄ SIĘ ONLINE.
 

W dniach 19 i 20 października 2020 r., od godz. 18.00 będzie możliwość konsultacji rodzic- nauczyciel z wykorzystaniem połączeń wideo Google Meet (Hangouts).
 

Aby dołączyć do spotkania, należy się zalogować na konto dziecka ("szkolne"). W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny.

Poniżej zamieszczamy KODY, które umożliwią rozpoczęcie rozmowy. 

Proszę o zastosowanie się do zasad:
1) rodzic, który widzi, że w rozmowie biorą już udział dwie osoby, czeka;
2) w sytuacji, gdy wejdzie w trakcie rozmowy z innym rodzicem, otrzyma od nauczyciela informację, aby zalogował się o innej godzinie (np. za 10 minut);
3) rozmowa może trwac maksymalnie 10 minut ( w przypadku konieczności przeprowadzenia dłuższej konwersacji nauczyciel zaprosi Państwa do skorzystania z jego indywidualnych konsultacji innego dnia).

Poniedziałek 19 października - dyżurują nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, j.polskiego, historii, wos, języków obcych, religii, przyrody, plastyki, muzyki, techniki, oddziału przedszkolnego i świetlicy.


wtorek 20 października - dyżurują nauczyciele matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii, przyrody, informatyki, wychowania fizycznego.
 

KODY DO MEET (DYŻUR DLA RODZICÓW) = imie_nazwisko (bez znaków diakrytycznych, z podkreślnikiem)

A. Augustyniak                   anna_augustyniak

J. Bednarczyk                     jolanta_bednarczyk

D. Blaszka                            daria_blaszka

Ł. Budzyński                         lukasz_budzynski

A. Czerwińska                      anna_czerwinska

P. Dondajewski                     patryk_dondajewski

J. Drajerczak                         joanna_drajerczak

A. Fedejko                             anna_fedejko

L. Frankowska                       lucyna_frankowska

E. Frąckowiak                        ewa_frackowiak

M. Garstkiewicz                      michal_garstkiewicz

P. Hącia                                  paulina_hacia

R. Hertmanowski                    robert_hertmanowski

W. Idzikowska                        weronika_idzikowska

K. Jankowska-Kostrzewa        katarzyna_kostrzewa

A. Jankowska-Łukomska        aneta_lukomska

A. Kobylańska                        anna_kobylanska

A. Kozłowska                         agata_kozlowska

M. Kubiak                              malgorzata_kubiak

K. Lis                                     katarzyna_lis

M. Madajczyk-Głowacka        magdalena_glowacka

B. Małecka                             barbara_malecka

A. Minke                                anna_minke

D. Mucha                               dorota_mucha

J. Nowak                               joanna_nowak

K. Nowicka                           konstancja_nowicka

M. Olejniczak                        malgorzata_olejniczak

K. Pilarska                            katarzyna_pilarska

A. Polowczyk                       anna_polowczyk

K. Ratajczak                       katarzyna_ratajczak

M. Siwek                             monika_siwek

J. Skowrońska                   jolanta_skowronska

M. Słomińska                    magdalena_slominska

E. Sobczak-Ellmann         elzbieta_sobczak

A. Sołecka                        aleksandra_solecka

W. Stankiewicz                 wieslawa_stankiewicz

J.Szczodrak                      justyna_szczodrak

M.Szmyt                           magdalena_szmyt

I. Szulc                            izabella_szulc

M. Szymankiewicz          malgorzata_szymankiewicz

N. Szymczak                  natalia_szymczak

J. Taberska                     joanna_taberska

A. Trąbała-Nergiz           anna_trabala

K. Urbania                      katarzyna_urbaniak

M. Wagner                     malgorzata_wagner

J. Walczak                     jolanta_walczak

A. Wieloch                    anna_wieloch

M. Witek                       mateusz_witek

S. Wojciak                    slawomir_wojciak

M. Zgola                       malgorzata_zgola

P. zielińska                   paulina_zielinska

Jolanta Walczak

Zuzanna Wojewódzka, uczennica klasy 7c, wywalczyła brązowy medal na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych w szermierce w Lublinie wraz z drużyną. Zuzia razem z koleżankami reprezentuje klub AZS - AWF Poznań. Jest to ogromny sukces dla trzynastoletniej Zuzi, gdyż Olimpiada jest traktowana jako Mistrzostwa Polski do lat 17.      
Kolejnym sprawdzianem dla uczennicy lubońskiej "Piątki" były Mistrzostwa Szkół Wielkopolski w Śremie. Zuzia po raz trzeci obroniła tytuł Mistrzyni Wielkopolski, reprezentując Szkołę Podstawową nr 5 w Luboniu. Ogromne gratulacje!

SP5

W imieniu wszystkich uczniów "Piątki" heart Samorząd Uczniowski życzy NAUCZYCIELOM heartheartheart z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkiego najpiękniejszego i najmilszego heartsmiley

 


 

Przedstawiciele SU - w szczególności Julia Cierniak, Ania Akonom i Martyna Tylska.

Wśród wielu pięknych prac plastycznych, wykonanych przez dzieci uczęszczające do naszej świetlicy szkolnej udało nam się wyłonić zwycięzców konkursu plastycznego pt. "Wakacyjne wspomnienia". Pierwsze miejsce zdobyła Lena Latosi z klasy 1a, drugie miejsce zdobyli exequo Milena Adamczak i Oliwer Medyński z klasy 1b, a trzecie miejsce uzyskała Zofia Wąsowska z klasy 1a. Przyznano również cztery wyróżnienia, które otrzymały: Alicja Bartnik z klasy 1c, Zuzanna Nawrocka i Magdalena Grochowska z klasy 1c oraz Gabriela Bartnik z klasy 3c. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w następnych konkursach! 
 

Izabella Szulc, Anna Polowczyk
Przejdź do strony:
Uczniowie