ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2017/2018- 2.półrocze

 

 

Rodzaj zajęć

nauczyciel

Liczba godzin

Klasa/klasy/uczniowie

termin

Zajęcia korekcyjno- kompensacyj-ne

Lucyna Frankowska

4

Klasa 3

Środa, 11.50-12.35

Klasy 3, 4a

Czwartek, 10.45-11.30

Klasy 4b, 5

Środa, 14.35-15.15

Klasa 4c

Wtorek, 11.50-12.35

Klasa 5

Czwartek, 15.30-16.15

Zajęcia korekcyjno- kompensacyj-ne

Małgorzata

Olejniczak

2

Klasa 2b

 

Klasa 3e

 

Zajęcia korekcyjno- kompensacyj-ne

Magdalena Szmyt

3

Klasy 6 i 7

 

 

 

Zajęcia korekcyjno- kompensacyj-ne

 

Angelika

Zimowska

3

Klasa 7b
 

Środa, 10.45-11.30

2f+2g
 

Czwartek, 14.35-15.20

3b
 

Piątek, 14.35-15.20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

matemat.

Magdalena Przybylska

2

4c

Piątek 14.30-15.15

2d

Środa 15.40-16.25

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
matemat.

Elżbieta Sobczak- Ellmann

1

7a,7b

Wtorek,14.35-15.20 co 2 tyg.

3b, 3f

Środa 15.30-16.15 co 2 tyg.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Ewa
Frąckowiak

0,5

2f

Wtorek, 8.00-8.45

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
matemat.

Anna Czerwińska

2

2c

Poniedziałek 15.30-16.15 co 2 tyg.

2b

Wtorek , 14.35-15.15 co 2 tyg.

3e

Wtorek, 14.35-15.20 co 2 tyg.

6a

Piątek, 12.50-13.35 co 2 tyg.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
matemat.

Katarzyna Paradowska

1

3c

Piątek, 8.55-9.40 sala 04 co 2 tyg.

6b

Wtorek, 10.45-11.30 sala 202 co 2 tyg.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

chemia

Joanna Taberska

0,5

Klasy 7

Jeden piątek w miesiącu 15.30-16.15 

 

Gimn.

Jeden czwartek w miesiącu 14.35-15.20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
chemia

Ewa Malinowska

0,5

Klasy 2, 3 gimnazjum

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

fizyka

Aleksandra Siejak

0,5

Klasy 7

czwartek 15.30-16.15 co 2 tyg.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
j.polski

Małgorzata Wagner

0,5

3a, 2e gimn

Środa, 14.35-15.20 co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

j.polski

Barbara Małecka

2

2b

Wtorek 15.30-16.15

 3f

Czwartek 7.10-7.55

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

j.polski

Magdalena Madajczyk-Głowacka

2

2d

Piątek, 8.55-9.40

6a

Poniedziałek, 13.40-14.25

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
j.polski

Kamilla Kursawe-Ciemny

1

2e

Wtorek 14.35-15.20 co 2 tygodnie

3e

Wtorek 14.35-15.20 co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
j.polski

Katarzyna Kozłowska

1

3c

Piątek, 8.55-9.40 co 2 tyg.

Kl. 7

Poniedziałek, 14.35-15.20 co 2 tyg.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
j.polski

Ilona Walkowiak

0,5

3b

Poniedziałek 8-8.45 co 2 tyg.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
matemat.

Klaudia

Ochowiak

0,5

Kl. 5, 3d gimn

Co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
matemat.

Wiesława Stankiewicz

0,5

Kl. 3a

Co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
geografia

Aneta Jankowska-Łukomska

0,5

SP, gimnazjum

Wtorek, 14.35-15.10
Co 2 tydzień

Zajęcia logopedyczne

Paulina Hącia

4

SP, gimnazjum

 

Rewalidacja

Małgorzata Wagner

1

Bartek Padła
Fryderyk Fidrych

 

Poniedziałek,
13.40-14.25

Zajęcia
o charakterze terapeuty
cznym z elementami socjoterapeu
tycznymi

Angelika Zimowska

1

Dominik Wielicki
Mateusz Wielicki

Stanisław Pohl
Dawid Pawlewski
Artur Bosak
Trojan Winczewski
Damian Szumiłowski
Iwo Polaczyk
Fryderyk Fidrych
Bartosz Padła

Poniedziałek,
14.30-15.30

Kółko taneczne dla klas 1-3

Aleksandra

Sołecka

1

 

Edukacja
wczesnoszkolna

 

Kółko przyrodnicze dla klas 1-3

Monika Siwek

1

 

Zajęcia sportowe dla klas 1-3

Weronika Idzikowska

1

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
matemat.

Małgorzata

Zgoła

1

7b, 7c,7d

Wtorek 15.30-16.15
środa 8.00-8.45
czwartek 15.30- 16.15

Wybieram Mat-Fiz

Ewa Rubisz

2

Klasy 7 i 2,3 gimnazjum

Środa 15.30-17.05

Kółko teatralno-recytatorskie

Katarzyna Kozłowska

1

Klasy 4-5 SP

Wtorek 14,35-15.20

Kółko polonistyczne

Urszula Dorsz

0,5

Klasy 6-7

Piątek, 14.30-15.15 Co 2 tygodnie

Młodzi i muzea.

Zwiedzaj!

Paulina Hącia

1

Wyjazdy, wyjścia, praca w szkole

Czwartek 14.30-15.30

Kółko historyczne

Katarzyna Urbaniak

0,5

Kl. 2, 3 gimnazjum

Środa 12.50-13.35

Co 2 tydzień

Kółko geograficzne

Magdalena

Kaszkowiak

0,5

Klasy SP, gimn

Czwartek, 14.35- 15.15, sala 213

Kółko języka angielskiego

Joanna Chęcińska

0,5

Klasy 4 SP

Wtorek, 17-17.45

Co 2 tydzień

Kółko teatralne w języku angielskim

Katarzyna Kostrzewa

0,5

Klasy 6 SP

Czwartek, 11.50-12.35 Co 2 tydzień

Język hiszpański od podstaw

Magdalena Madajczyk-Głowacka

1

Klasy SP

Poniedziałek, 15.30-16.15

Kółko biologiczne

Krzysztof Dzydzan

0,5

Klasy 2,3 gimnazjum

Wtorek, 16.20-17.05

Co 2 tydzień

Kółko języka niemieckiego

Joanna Wojciech

0,5

Klasy 7 SP

Poniedziałek, 14.30-16.15

Kółko modelarskie/ Kółko bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Krzysztof Dzydzan

1

Klasy SP, gimnazjum

Środa 16.20-17.05
wymiennie

Muzykowanieśpiew i gra na instrumen-
tach

Dorota Mucha

1

Klasy 4-7

Czwartek, 15.30-16.15 (co 2 tydzień)

Kółko plastyczno-fotograficzne

Dorota Mucha

1

Klasy 4-7

Wtorek 15.30-16.15 (co 2 tydzień)

Kółko filmowe

Kółko szachowe

Łukasz Budzyński

1
od  września

Klasy 4-7

Pon, 15.30-16.15 (co 2 tydzień)

Piątek, 15.30-16.15 (co 2 tydzień)

SKS siatkówka

Jolanta Bednarczyk

1
od  września

 

 

SKS siatkówka, piłka ręczna

Marcin

Zabłocki

1
od  września

 

 

 

Zajęcia sportowe koszykówka

Michał Garstkiewicz

1

Klasy 4-7 SP i gimn

Czwartek,

Zajęcia taneczne

Klaudia Lamch

1

Klasy 4-7 SP i gimn

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Uczniowie