ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2016/2017- 2.półrocze
 

 

 

 

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

Dla klas/ uczniów

Miejsce zajęć/sala

Jolanta Bednarczyk

-      SKS siatkówka

wtorek 1330-1520                                        

czwartek 1430-1530 

klasy 1-3

hala

LOSiR

Krzysztof Błaszczyk

-      SKS piłka nożna

wtorek 1515-1645 

po uzgodnieniu z nauczycielem

klasy 1-3

hala

LOSiR

Łukasz Budzyński

-      SKS, tenis stołowy, szachy, piłka ręczna dziewcząt

-      koło filmowe

środa 1515-1645

w zależności od potrzeb/akcji

klasy 1-2-3

hala

LOSiR

Anna Czerwińska

-      zajęcia dodatkowe

środa 1325-1420

piątek 800-845 

Klasa 2e

Klasy 1b,1c

122

122

Joanna Chęcińska

 

-      zajęcia wyrównawcze, zajęcia przygotowujące do testu gimnazjalnego/ j. angielski

środa 1240-1325

środa 1335-1420 

Klasy 1-3

119/120

Patryk Dondajewski

-      Koło Misyjne

w zależności od potrzeb/akcji

dla wszystkich zainteresowanych

121

Urszula Dorsz

 

-      zajęcia wyrównawcze

-      zajęcia dodatkowe przygotowujące do testów

poniedziałek 1515

piątek 710

Klasa 1d

3e, 3h

202

202

Krzysztof Dzydzan

-      kółko biologiczne

-      kółko modelarskie

-      zajęcia wyrównawcze

wtorek 1525-1610

środa 1525-1610

w zależności od potrzeb (po uzgodnieniu z nauczycielem)

Klasy 1-3

005

 

Ewa Frąckowiak

-      zajęcia wyrównawcze

-      zajęcia wyrównawcze/dodatkowe

-      zajęcia dodatkowe przygotowujące do konkursów

wtorek 1335-1420

środa 1430-1515

środa 1325-1420

1d

1f

2g

214

215

215

Michał Garstkiewicz

-      SKS, piłka koszykowa

czwartek 1525-1625  

klasy 1-3

hala

LOSiR

Paulina Hącia

-      zajęcia wyrównawcze, zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego/historia

wtorek 710-800

klasy 1-3

205

Weronika Idzikowska

-      gry sportowe - piłka koszykowa

czwartek 1525-1625

wtorek 1325-1515

dla wszystkich klas

hala LOSiR

Patrycja Kędziora

-      zajęcia dodatkowe/chemia

piątek od godz. 1420

Klasy 1-3

203

Romana Kłos

-      zajęcia zumba wymiennie z przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego

-      dodatkowe próby lub konsultacje

 

wtorek 1425

piątek od godz. 1420

 

 

 

Klasy: 3a, 3h

 

 

213

Hala LOSiR

Kamilla

Kursawe-Ciemny

-      zajęcia wyrównawcze

-      zajęcia wyrównawcze

środa 1335

środa 1420

2e

1a

202

202

Magdalena Kaszkowiak

 

-      zajęcia przygotowujące do egzaminu/geografia,

-      zajęcia wyrównawcze, uzupełnianie zaległości/geografia

czwartek 1430-1520  i 1530- 1610

 

 

Klasy 1-3

212

 

 

Anna Kobylańska

-      zajęcia wyrównawcze

 

-      zajęcia poszerzające wiedzę w zakresie gramatyki i słownictwa

wtorek lub środa 1325

 

czwartek 1420

Klasy 1-3

 

Klasa 3g

007

Katarzyna Kozłowska

-      przygotowujące do egzaminu ,

-      zajęcia wyrównawcze/ j. polski

piątek 1335-1420

środa   1335

Klasy drugie

Klasy trzecie

204

209/210

Klaudia Lamch

-      Badminton, spinning, zajęcia taneczne (pompony)

Poniedziałek lub środa 1515-1700

po uzgodnieniu z nauczycielem

klasy 1-3

LOSiR

Magdalena Madajczyk-Głowacka

 

-      zajęcia wyrównawcze,  poprawa sprawdzianów

środa  1335-1435

 

Klasy 1-3

110

Barbara Małecka

-      przygotowujące do egzaminu

-      zajęcia wyrównawcze/ j. polski

wtorek  710

czwartek 13:30

Klasa 3b

Klasa 3a

216

 

Aneta  Jankowska-Łukomska

-      zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu (geografia)

czwartek 14301510

Klasy 1-3

212

Katarzyna Jankowska-Kostrzewa

-      zajęcia teatralne (po uzgodnieniu z nauczycielem)/ zajęcia wyrównawcze/ przygotowanie do egzaminu

-      zajęcia wyrównawcze

wtorek 1520

 

 

 

czwartek 1430

3e

120

Dorota Mucha

-      zajęcia muzyczne

-      koło plastyczne/fotograficzne

-      koło uzupełniające (plastyka/muzyka)

wtorek 1510-1610

czwartek 1520-1610

piątek 1610-1705   / 1705-1800

klasy 1-3

110

110

110

Klaudia Ochowiak

-     zajęcia wyrównawcze

-      zajęcia dodatkowe z informatyki

piątek 845-845

czwartek 1335-1430      1430-1515

2b

2b,2d,2f,3a

świetlica

210

Katarzyna Paradowska

-      zajęcia wyrównawcze z matematyki,

-       przygotowanie do egzaminu

matematyka

poniedziałek 1335-1515

 

czwartek  800-845

1a,1e

 

3d

214

 

209

 

Lidia Potocka-Kaczmarek

-      przygotowanie do egzaminu/wyrównawcze

 

czwartek 1430-1515

Klasy 1-3

206

Agnieszka Predko

-      przygotowanie do egzaminu

piątek  1335

Klasy trzecie

004

Magdalena Przybylska

-      przygotowanie do egzaminu

-      zajęcia dodatkowe z fizyki

czwartek  1515-1600

czwartek 1420-1515

Klasy  3

Uczniowie przygotowujący się do konkursów do konkursów

201

 

201

 

Ewa Rubisz

-      kółko "Wybieram mat-fiz"

-      kółko "Wybieram mat-fiz"

-      zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 1515

wtorek 1515

poniedziałek 1610 i wtorek 1610

 

klasy 3

klasy 2

klasy 1-3

 

201

201

201

Monika Siwek

-      zajęcia wyrównawcze, poprawy, uzupełnianie zaległości, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego/ geografia

poniedziałek 1430

 

piątek 800

1d,e, 2e

212

Jolanta Skowrońska

-    przygotowujące do egzaminu

biologia

-      zajęcia wyrównawcze, uzupełnianie  sprawdzianów i kartkówek, pomoc w opanowaniu materiału

poniedziałek 1525

 

piątek 710

Klasy trzecie

 

Klasy 1-3

 

206

Elżbieta Sobczak-Ellmann

matematyka

-      zajęcia dodatkowe/wyrównawcze

-      przygotowanie do egzaminu

-      koło matematyczne

-      koło matematyczne

środa 1515-1600

środa 1430-1515

wtorek 710-750

piątek 710-750

2f

3e,3g

3g, 3a

1g

123

123

123

123

Wiesława Stankiewicz

-      przygotowanie do testów

-      zajęcia wyrównawcze - matematyka

czwartek 705

wtorek 705

3b

2a

122

122

Justyna Szczodrak

-      zajęcia dodatkowe z

j. niemieckiego

W każdy ostatni czwartek miesiąca 1430-1515 i 1430-1515

 

Klasy 1-3

109

Michał Szwacki

-      zajęcia wyrównawcze

wtorek (dla chętnych) 720-800

Klasy 1,2

213

Małgorzata Szymankiewicz

-      zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu

wtorek 1430

 

Klasy trzecie

120

 

Joanna Taberska

-      zaj. dod. z matematyki

-      przygotowanie do egzaminu

wtorek 1325

środa 710

2d

Klasy 3

203

202

Anna Trąbała

 

-      zajęcia z j. niemieckiego

poniedziałek 1610

 

2b

119

Katarzyna Urbaniak

-      zajęcia dodatkowe

-      zajęcia dodatkowe

-      przygotowanie do egzaminu

-      przygotowanie do egzaminu

-      przygotowanie do egzaminu

-      przygotowanie do egzaminu

-      przygotowanie do KWOiE, WKH

czwartek 1430

czwartek 1515

pierwsza środa miesiąca 710

druga środa miesiąca 710

trzecia środa miesiąca 710

czwarty czwartek miesiąca 710

piątek - po uzgodnieniu z nauczycielem

Klasy 1-3

Klasy 1-3

3e

3b,3d

3g

3c

205

109

213

Małgorzata Wagner

j. polski

-      zajęcia dodatkowe/wyrównawcze

-      zajęcia dodatkowe/wyrównawcze

poniedziałek 1335-1420

wtorek 1335-1420

1e

1c/3c wymiennie

216

216

Katarzyna Walczak

-      zajęcia wyrównawcze

-      przygotowanie do egzaminu

poniedziałek 1420

wtorek 1430

wszyscy chętni

3e

świetlica

206

Ilona Walkowiak

-      zajęcia wyrównawcze

j. polski

poniedziałek 1515-1610

klasy 1-3

202

Magda Wojciechowska

-      zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu

środa 1430 lub czwartek 1430

Klasy 1-3

119/109

Marcin Zabłocki

-      SKS piłka ręczna

poniedziałek 1515-1630

klasy 1-3

LOSiR

Małgorzata Zgoła

-      zajęcia wyrównawcze z matematyki
 

-      kółko matematyczne

wtorek 1335

 

środa 1220

 

3c, 3f

 

3h

123

 

123

 

 

         

 

 

 
 

 

 

 

 

Uczniowie